У Києві з’явився найбільший в Україні мурал із Залужним

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

В Україні з’явився найбільший мурал із зображенням ексголовнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. Знаходиться він у Святошинському районі Києва. Про це повідомила художниця Євгенія Фуллен в Instagram.
Мурал створив художник Євген Кучер за 13 годин під керівництвом Євгенії Фуллен та Георгія Козлова.

Розмір муралу складає понад 120 квадратних метрів. Він розташований за адресою: Київ, вулиця Котельникова, 51.

“Ми це зробили! Наш перший і далеко не останній рекорд! Пишаюся тим, що ми робимо і пишаюся тими, з ким ми все робимо! Валерій Залужний – для мене особисто символ незламності українського духу! Попри надскладні часи та війну – він надихає та мотивує своїм характером та вірою в Україну!”, – написала Фуллен.