До 13 листопада – «Вершник у часі» у «Софії Київській»

Читайте також

82% киян вважають столицю зручною для життя,

Напередодні Дня міста соціологічна група «Рейтинг» оприлюднила результати свіжого дослідження, які демонструють унікальну тенденцію

Хліб в Україні подорожчає на чверть

Експерти та представники аграрного сектору озвучили прогнози щодо вартості хлібобулочних виробів в Україні.

КМДА погодила скандальний проєкт за 52 млн грн на місці пам’ятника Леніну

На місці колишнього монумента Леніну навпроти Бессарабського ринку з’явиться фонтан у псевдокласичному стилі.

Які квартири у Києві приносять найбільший дохід від оренди

Інвестиції у столичну нерухомість для подальшої здачі в оренду залишаються класичним способом збереження капіталу.

Поділитися

У Національному заповіднику «Софія Київська» з 11 серпня до 13 листопада 2025 року експонуватимуться масштабовані роботи видатного українсько-грузинського художника Гії Міміношвілі. Виставка «Вершник у часі» під відкритим небом розташована у колишньому митрополичому саду.

Деталі виставки «Вершник у часі»

  • Назва: Експозиція масштабованих робіт Гії Міміношвілі.
  • Локація: Колишній митрополичий сад Національного заповідника «Софія Київська».
  • Термін: З 11 серпня до 13 листопада 2025 року.
  • Особливість: На виставці представлено три масштабовані роботи: «Вершник у часі», «Птах» та «Човен», виконані на HPL панелях Fundermax.

Вершник у часі

Про роботи

Цей виставковий проєкт є продовженням експозиції оригінальних робіт художника, яка проходила в Будинку митрополита. Особливу увагу привертає робота «Човен» завдовжки 6 метрів. Відвідувачі можуть «увійти» всередину човна, що, за задумом автора, символізує спільну подорож. Цей експеримент із масштабуванням був розпочатий ще за життя художника.

Організаторами виставки виступили ГО «Міжнародний інститут культурної дипломатії» у партнерстві з компанією «Budzirka».