До «Київтеплонерего» переведені 4,5 тисяч працівників «Київенерго»

На сьогоднішній день підготовлені накази про переведення 4,5 тисяч працівників ПАТ «Київенерго» до комунального підприємства «Київтеплоенерго». Про це в ефірі телеканалу «Newsone» заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

Саме ці працівники продовжуватимуть роботу для забезпечення життєдіяльності міста, а киян – відповідними послугами вже у форматі роботи муніципального підприємства «Київтеплоенерго».

«При завершенні угоди (з ПАТ «Київенерго – ред.») мова йде про передачу величезних масивів обладнання в управління міста (вже найближчими днями будуть підписані 76 тисяч інвентарних актів) та переведення працівників. Це історичні події, і вони пов’язані із величезним обсягом технічних та організаційних заходів, які сьогодні виконують обидві команди – і «Київенерго», і «Київтеплоенерго. Проект гіперскладний, тому зараз усі сили мобілізовані навколо нього, оскільки мова йде про стабільну роботу міського господарства», – пояснив він.

Петро Пантелеєв поінформував, що КП «Київтеплоенерго» було створене два роки тому, а запрацювало фактично більше року тому і пройшло опалювальний сезон, здійснюючи експлуатацію мереж у Дарницькому та Дніпровському районах.

«Підприємство показало себе непогано з точки зору оперативності ліквідації пошкоджень тощо. Тобто у своєму сегменті роботи «Київтеплоенерго» впоралося. Але зараз мова йде про кратне збільшення обсягу робіт та відповідальності. Саме тому місто повинне підтримати роботу підприємства: були виділені кошти до статутного фонду і менеджмент муніципалітету допомагає становленню цього підприємства», – вважає заступник голови КДМА.

Петро Пантелеєв висловив упевненість, що з часом муніципальне підприємство лише нарощуватиме потужність та зростатиме в питанні якості обслуговування киян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне