До уваги водіїв: у Києві надовго закриють рух Окружною дорогою

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

В українській столиці з 6 квітня надовго закриють рух транспорту Кільцевою дорогою — йдеться про ділянку від розвороту біля Окружної, 14-В у напрямку Жулянського шляхопроводу. Про це стало відомо із офіційного повідомлення комунальної корпорації “Київавтодор“. За словами комунальників, дороговики відновлюють роботи з капітального ремонту Кільцевої дороги, які зупинялися на зимовий період. В даний час рух транспорту буде організований двома смугами руху з протилежного боку. Також буде закрито лівий поворот з Кільцевої дороги на вулицю Миколи Трублаїні та у протилежному напрямку – на Одеську площу. Весь комплекс робіт шляховики планують завершити до кінця жовтня.