“Дон Жуан” викликав повний аншлаг

26 січня в Національній філармонії України відбулось концертне виконання опери “Дон Жуан” В.А. Моцарта, приурочене до дня народження великого композитора усіх часів та народів. Родзинкою концерту став виступ вже всесвітньо відомого ліричного баритона Андрія Бондаренка, який майстерно виконав роль Дон Жуана. Цього вечора сяяли на сцені разом з ним Дар’я Литовченко у ролі Донни Анни, Людмила Осташ (Донна Ельвіра) та Тетяна Журавель (Церліна).

Партію Лепорелло виконав Андрій Маслаков, Донна Оттавіо – Анатолій Погрібний, Мазетто – Олександр Харламов, які співали у супроводі Національного камерного ансамблю “Київські солісти” під керівництвом диригента Сергія Голубничого. Учасниками дійства також стали Віталій Пальчиков (мізансцени), Народна хорова капела «Золоті Ворота» КБВ НАН України.

Спектакль відбувся у рамках Року культури “Австрія-Україна” за підтримки Посольства Австрії в Україні. До речі, всі квитки були продані ще за три дні!

Hermine Poppeller

“Надзвичайний вечір Моцарта у Київській Філармонії – надзвичайна інтерпретація “Дон Жуана” з баритоном Андрієм Бондаренком та багатьма чудовими молодими оперними співаками з України та чудовим камерним оркестром “Київські солісти” з диригентом Сергієм Голубничим. Оксана Линів, засновниця фестивалю Lviv MozArt та головний диригент опери в австрійському Граці, дійсно сприяє поширенню музики Моцарта в Україні. Вітаю і дякую за цей яскравий перформанс!” – відзначила після концерту  Посол Австрії в Україні Герміне Поппеллер (Hermine Poppeller).

Так, дійсно, весь творчий колектив виконав чудову оперу на єдиному диханні, і саме тому публіка після спектаклю довго не відпускала співаків та музикантів зі сцени, нагороджуючи їх шаленими оваціями та букетами квітів.

© Фото Германа Богапова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне