EcoDriveShow – шоу електромобілів 24 вересня на Хрещатику

Читайте також

На Виноградарі в Києві висадили платани

Про це повідомили в КП УЗН Подільського району. Комунальники висадили 11 платанів у сквері на проспекті Георгія Гонгадзе.

Воювати будуть “залізяки”

Війна в Україні знаходиться дуже близько до того моменту, коли на полі бою з обох сторін будуть воювати не люди, а машини.

Чи буде звільнено ректора КНУ?

Петиція щодо звільнення ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка Володимира Бугрова набрала 25 тисяч голосів, необхідних для її подальшого розгляду президентом України. Про це стало відомо із сайту Офісу президента.

Хабарники мешкають у Києві

Київ та Київська область увійшли до трійки найбільших хабарників в Україні. Про це повідомляє Опендатабот. Торік тут винесли вироки 325 корупціонерам. Лідером виступає Львівщина, також на пʼятки наступає Одещина.

У Київському СІЗО немає вільних місць

Платні камери підвищеної комфортності в Київському слідчому ізоляторі окупилися дуже швидко. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська. За його словами, ініціатива щодо створення платних камер у СІЗО "прекрасно працює".

Поділитися

24 вересня з 12:00 до 17:00 на Хрещатику пройде шоу електричного транспорту EcoDriveShow.

Захід відбудеться на вул. Хрещатик від перехрестя з Михайлівською до Богдана Хмельницького.

EcoDriveShow спрямоване на посилення пропаганди здорового способу життя, популяризацію ідеї екологічно чистого та економічного виду транспорту у столиці.

У програмі заходу встановлення рекорду України з найбільшої кількості електромобілів, які одночасно знаходяться в одному місці, шоу-програма, змагання, конкурси, прокат персонального електротранспорту, виставка електромобілів та гібридів, зарядних станцій, додаткового обладнання та послуг, виставка персонального електротранспорту (електровелосипеди, електромотоцикли, електроквадроцикли, електроскутери, сігвеї, гіроскутери, e-самокати, моноколеса тощо).

EcoDriveShow

Розклад рекорду: 
12:00-14:30
– збір та реєстрація власників електромобілів на Хрещатику (заїзд зі сторони вул. Б. Хмельницького)
– Участь у заходах EcoDriveShow 2017
– Спілкування та обмін досвідом
– Пряме спілкування з представниками офіційних імпортерів електромобілів та виробників зарядних станцій
– Поради та лайфхаки від клубу “Електро-Автосам” та КМАМК

15:00
– ФІКСАЦІЯ РЕКОРДУ представниками Національного Реєстру Рекордів України.
– вручення пам’ятних дипломів кожному попередньо зареєстрованому учаснику Рекорду
– супер бонус кожному учаснику Рекорду – сертифікат на річну передплату на новий єдиний в Україні журнал про електротранспорт – «Eco Drive»

РЕЄСТРАЦІЯ на рекорд України за посиланням: https://goo.gl/forms/z3rEhePN5G0dN0Kp2. Запрошуються всі власники електротранспорту.