Енергетики “ДТЕК” відновили енергопостачання в “Охматдит”

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Енергетики “ДТЕК” відновили енергопостачання дитячої лікарні “Охматдит” у Києві: електроенергію вранці подано в усі корпуси установи.

Як повідомила компанія у пресрелізі в середу, “ДТЕК Київські електромережі” встановили три тимчасові підстанції, розподільчі шафи, випробували і підключили 29 кабельних ліній. Роботи були ускладнені тим, що відновлювати обладнання довелося в умовах розбору завалів і спеки.

“Дві безсонні ночі, три нові трансформаторні підстанції, 29 змонтованих кабельних ліній – і дитяча лікарня знову заживлена”, – зазначається в повідомленні.

Як повідомлялося, унаслідок російських ударів уранці 8 липня в Голосіївському та Шевченківському районах Києва було зруйновано та пошкоджено три трансформаторні підстанції “ДТЕК”, зокрема одна з них забезпечувала е/е медичний заклад.