Прийняти дітей з «Охматдиту» готова не лише Німеччина

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко заявив, що є «велика кількість запитів» від різних країн, готових прийняти дітей з лікарні «Охматдит», у яку росіяни влучили ракетою 8 липня.

Про це Ляшко розповів у етері телемаратону вдень 9 липня.

За його словами, вже є запити від країн Балтії, Італії, Польщі та США.

«Ми чітко відпрацювали механізм, як ми можемо відправити дитину з батьками на лікування за кордон. Батьки, чиї діти перебували на лікуванні в “Охматдиті” під час терористичного акту росії, повинні звернутися до свого лікаря. Він передасть ваші дані завідувачу лікарні», — зазначив Ляшко.

Міністр додав, що МОЗ працює спільно з Міністерством закордонних справ і відправляє на лікування тільки в погоджені заклади, щоби процес «був скоординований».

«Ми тоді чітко розуміємо, хто компенсує лікування, які соціальні гарантії надаються дитині та батькам, щоб не виникло жодних проблем під час евакуації», — пояснив Ляшко.

Нагадаємо, 8 липня Німеччина заявила, що готова прийняти у своїх лікарнях хворих українських дітей, які лікувалися у київському «Охматдиті».

Наразі, як розповіли у МОЗ, з «Охматдиту» до інших медичних закладів Києва транспортували майже 100 дітей, ще близько 70 — залишилися на лікуванні.

На момент влучання російської ракети в «Охматдит» у закладі перебували 627 дітей. Одразу після атаки на лікарню 94 пацієнти були транспортовані до інших медзакладів Києва, де їм продовжили надавати допомогу. Водночас 465 дітей, які потребували планового лікування та обстеження, тимчасово виписали додому.