Генерал Залужний через Лондон стрибає у велику політику

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Президент Володимир Зеленський нещодавно запропонував ексголовкому Валерію Залужному стати послом України у Лондоні. Кумир мільйонів і лідер рейтингів довіри українців погодився. Тому що він не хоче занурюватися в бруд політики і вважає Лондон, де налагодив гарні людські та професійні контакти, оптимальним варіантом продовження кар’єри. Про це пише Інна Ведернікова, редактор відділу політики ZN.UA.

У підсумку технологічний розрахунок Банкової збити з електорального поля вкрай дражливу фігуру ідеально наклався на неготовність Залужного ставати політиком і становити реальну конкуренцію Зеленському на майбутніх президентських виборах. Однак історія любить сюрпризи. А здібні учні, отримуючи домашнє завдання на канікули, іноді блискуче його виконують.

Генерал Залужний через Лондон стрибає у велику політику

Залужний звільнився із ЗСУ

Усій команді Залужного, відправленій у розпорядження міністра оборони, чітко дали зрозуміти, що в чинній системі оборони країни місця для них немає. Генерал Залужний пройшов ВЛК і отримав висновок про непридатність до військової служби. За даними ZN.UA, Залужний іще в лютому написав рапорт про звільнення з військової служби, який кілька тижнів лежав на столі нового міністра оборони Умерова.

“Він зрозумів, що і йому, й будь-кому з його команди в українській армії командувати більше нічим не дадуть. Їм навіть не дадуть викладати в Національному університеті оборони України. А за два місяці після переходу в розпорядження міністра оборони вони отримуватимуть лише за звання. Зокрема Залужний отримував би за звання 1762 гривні, не маючи змоги нічим займатися”, – вказує авторка статті.

Аби вийти на пенсію та займатися чимось іншим, йому потрібно піти зі служби. Питання: куди? І залишається саме велика політика.

Президент Володимир Зеленський запропонував Валерію Залужному стати послом України у Лондоні

Страх політики

“Чи міг Залужний залишитися в Україні та займатися політикою, як від нього очікували ті, хто вбачав у генералі альтернативу малопрофесійній та корумпованій владі? Так, мабуть, він міг створити свою громадську організацію й почати формувати команду. Але не схотів. Принаймні на цьому етапі”, – пише Ведернікова.

Внутрішня політика його дратує й відштовхує. Його лякає залежність від олігархів, без грошей яких на виборах іще ніхто не обходився. Він губиться від необхідності створювати команду без можливості єдиноначальної підпорядкованості армії.

При цьому у Залужного є час врахувати помилки Зеленського, який вирішив іти в президенти 2014 року, доручивши готувати пакет документів для реєстрації в ЦВК, а потім упродовж п’яти років займався лише підготовкою до того, як потрапити в це крісло, цілком проігнорувавши інші завдання: навіщо в нього потрапляти, з якими знаннями та з ким. Допоміг Зеленському і серіал “Слуга народу”, що став бестселлером.

Залужний має час зрозуміти принцип роботи держави, парламенту, місцевої влади, енергетики, економіки, комплексної зовнішньої політики. Залужний любить вчитися, причому академічно. Для нього дисертація в Одеській юридичній академії, якою керує поплічник Януковича Ківалов, була надзвичайно важливою. Для політтехнологів людина, яка не бачить проблем у місці захисту дисертації та селфі з одіозними політичними персонажами, — легка здобич. Тому йому потрібно вчитися.

Чарльз ІІІ - король Англії

Стрибок у політику через UK

А ось Ростислав Данильченко у коментарі до статті зазначає, що Залужний у грудні 2020 року закінчив магістеріум Острозької академії за спеціальністю «Міжнародні відносини».  Він вважає, що шлях у Президенти України для Залужного без політики та зовнішніх зв’язків неможливий.

“Є рейтинг усередині України, але він стосується Залужного-військового. Для всього світу Залужний – непублічний генерал, який майже не контактував зі світовими політичними елітами і виконував посадові обов’язки військового з субординацією, при цьому не маючи можливості виїзду під час війни”, – пише Данильченко.

Тому для встановлення особистих зв’язків у світовому політикумі та доказів насправді, що Залужний-політик міжнародного рівня, посада посла саме у Британії найкраще підходить, оскільки він тут може заручитися підтримкою Королівської родини.

Також  зверніть  увагу, що загальна чисельність населення країн Співдружності становить 2,245 мільярдів, тобто приблизно 30% населення світу. Британія дала автономію колоніям, але може впливати на політику 52 країн. Бути послом у Великій Британії – це велика відповідальність, багато чого залежить як від Валерія Залужного, так і від команди, але його постать у такі важливій для країні допоможе Україні перемогти у цій війні.