Готель “NyvkyPlaza”

Готель “NyvkyPlaza” орієнтований на бізнес-аудиторію і пропонує гостям Києва комфортабельні номери, що поєднують комфорт і передові технології, сервіс європейського рівня. NyvkyPlaza є конкурентною альтернативою висококласним готелям столиці, особливо, якщо Ви – гість виставок “КиївЕкспоПлаза” або їх організатор.

Якщо Ваше відрядження передбачає участь або відвідування виставкового центру “КиївЕкспоПлаза” і ВДНГ, якщо приїхали відпочити і насолодитися пам’ятками м. Києва, якщо Ви любите комфорт, цінуєте свій час і гроші, якщо Ви звикли до європейського сервісу, то Готель NyvkyPlaza – це правильний вибір: 25 комфортабельних номерів з усіма зручностями.

Готель “NyvkyPlaza” здійснює трансфер гостей готелю із залізничного і автовокзалу, з аеропорту в готель і назад при попередньому бронюванні та замовленні трансферу. Можливий виклик таксі для гостей готелю.

Враховуючи специфіку сучасного бізнесу, в готелі “NyvkyPlaza” практикується гнучка система при розміщенні: “ранній заїзд”, “пізній виїзд”. Ви можете зателефонувати нашому адміністратору і знайти зручний саме для Вас час заїзду та виїзду. Також діє система бронювання номерів у готелі онлайн.

Заїзд: 14:00
Розрахунковий час: 12:00

Готель “NyvkyPlaza” – це проживання в апартаментах і обслуговування, які відповідають сучасним європейським стандартам. Комбінація комфорту апартаментів, високої якості обслуговування і гнучкої цінової політики є гарантією Вашого успішного бізнес-відрядження в Києві.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне