Готель “Салют”

Готель “Салют” – це один з найкомфортабельніших і затишніших готелів Києва на 90 готельних номерів, з яких 10, – економ класу SNGL, 70 – однокімнатних стандартів DBL з балконом і 10 – двокімнатних люксов з двома балконами.

У усіх номерах є супутникове телебачення з великою кількістю міжнародних телеканалів, прямий телефонний зв’язок і можливість підключення Вашого персонального комп’ютера до мережі Інтернет як через телефонну лінію, так і за допомогою технології Wi-Fi. У номерах встановлені: кондиціонер, мінібар, фен, а вхідні двері обладнані електронними ключами. У номерах категорії стандарт і люкс є вихід на балкон, де можна помилуватися чудовими панорамними видами Києва.

Готель “Салют” знаходиться в Печерському районі – адміністративному і культурному центрі міста Києва в 10 хвилинах ходьби від будівель Парламенту України, Резиденції Президента, Уряду, Національного Банку, Маріїнського Палацу і світової скарбниці – Києво-печерської Лаври. Завдяки незвичайному архітектурному рішенню і дуже вдалому місцерозташуванню, готель “Салют” став одним з символів міста Києва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне