Графіки відключень 25 червня

Читайте також

У Києві “космічні” ціни на таксі

У Києві ціни на таксі продовжують зростати, однак реальний дохід водіїв знизився за час війни. Це зумовлено не лише мобілізацією, яка скоротила кількість таксистів.

У Києві представники різних конфесій молилися за мир в Україні

На Софійській площі столиці України зібралися представники різних релігійних громад та міжнародних організацій для спільної молитви за справедливий мир в Україні. Захід став символом єдності і підтримки у важкі часи російської агресії.

Київ б”є температурні рекорди п’ятий день поспіль

У понеділок 15 липня в Києві максимальна температура повітря виявилась найвищою за час проведення спостережень для цієї дати і склала 34,2 градусів тепла. Попередній рекордний показник 1883 року перевищено на 0,5 градусів.

Загальний борг киян за комуналку

Загальний борг киян за спожиті послуги гарячого водопостачання та опалення становить понад 6,2 млрд грн, а за послуги постачання холодної води та водовідведення — близько 1,2 млрд грн.

У Києві можуть давати по 4 години електроенергії на добу – Київрада

Кияни можуть за оптимістичного сценарію отримувати по 8 годин електричної енергії на добу з розподілом по 4 години вдень та стільки ж вночі.

Поділитися

Графіки відключень 25 червня застосовуватимуться впродовж усієї доби.

Завтра, 25 червня, по всій Україні графіки відключення світла діятимуть від 00:00 до 24:00.

Про це повідомляє ДТЕК із посиланням на вказівку “Укренерго” 24 червня.

Графіки відключень завтра будуть застосовуватися впродовж усієї доби.

“В разі змін будемо оперативно вас інформувати на нашому телеграм-каналі”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, в підкомітеті з питань енергозбереження прокоментували можливі відключення світла взимку 2024-2025 рр. Там заявили, що ситуація може бути не такою критичною, як прогнозують деякі експерти.