#helpgaidai – фотовиставка Ігоря Гайдая у Мистецькому Арсеналі

Відкриття фотовиставки робіт Ігоря Гайдая #helpgaidai відбудеться у Мистецькому Арсеналі 11.05.2016  о 18:30, проект триватиме з 11 по 15 травня. Вхід вільний.

Родина відомого в Україні та за її межами фотохудожника Ігоря Гайдая звернулася по допомогу до митців та небайдужої громадськості через раптову важку хворобу дружини митця, його вірного друга та помічниці ‒ Ніни Гайдай.

Щоб зібрати кошти на лікування, фотохудожник та благодійна платформа Мистецького Арсеналу «Арсенал Добрих Справ» відкривають виставку-продаж робіт Ігоря Гайдая та інших митців. Свої твори вже надали  Петро Лебединець, Микола Журавель, Матвій Вайсберг, Олександр Друганов, Кирило Проценко, Аліна Максименко та інші друзі родини.

Ігор Гайдай – український фотохудожник, який своїми масштабними унікальними проектами, такими як «Разом.UA», «Українці – початок третього тисячоліття», «Космос українського хліба», «Майдан. Обличчя свободи»,  «9 місяців + 3 дні» представляє та прославляє Україну у світі. У творчому доробку митця десятки фестивалів та персональних виставок у Німеччині, Франції, Польщі, Словаччині, США. Ігор Гайдай – учасник благодійних аукціонів «Мистецтво заради життя», «Мистецтво, що рятує» та багатьох інших.

Реквізити для допомоги:

Номер картки Приват банку: 5211 5374 4468 1428 Матвєєва Анастасія Ігорівна (дочка Ігоря та Ніни)
PayPal: SavingLivesUA@gmail.com – обов’язково з приміткою “Nina”.

Долучайтеся до соціальної групи підтримки у Фейсбуці:HTTPS://WWW.FACEBOOK.COM/HELPGAIDAI/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне