Італійці готові інвестувати у розвиток київського транспорту

Італійці готові брати участь у перспективних інфраструктурних проектах Києва, зокрема розвиток наземного та підземного транспорту. Про це йшлося під час учорашньої зустрічі заступника голови КМДА Дмитра Давтяна із президентом компанії Italferr Рікардо Маріа Монті, яка відбулася в рамках Українсько-Італійського бізнес-форуму.

Компанія Italferr має успішний досвід у сфері будівництва звичайної та швидкісної залізниці, наземного та підземного транспорту, в проектуванні портів і вокзалів як в Італії, так і за кордоном, розповів Рікардо Маріа Монті. За його словами, італійці розглядатимуть інфраструктурні проекти, які готуються до реалізації у Києві, щоб брати участь тендерах на впровадження найбільш перспективних. Окрім того, зауважив президент Italferr, мова може йти про інвестування у транспортні об’єкти та залучення спільних інвестицій до таких об’єктів.

Italferr

«Нам цікава та корисна така співпраця, адже мова йде про перспективні проекти з лідерами галузі, які мають багаторічний практичний досвід у значущих проектах. Вважаю, що використання його у столиці буде більш ніж доречним: ми не лише отримаємо реалізований спеціалістами проект сучасного рівня, але й матимемо можливість перейняти їхні вміння. Окрім того, сподіваюсь, нам вдасться домовитися про інвестування, а це пришвидшує втілення важливих і корисних для міста об’єктів», – підкреслив заступник голови КМДА Дмитро Давтян.

Нагадаємо, кілька днів тому прес-служба Міністерства інфраструктури України повідомила про те, що Україна спільно з Італією починає підготовку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) для впровадження високошвидкісного залізничного сполучення в Україні. Домовленість досягнута за підсумками зустрічі Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна з президентом компанії Italferr Рікардо Марія Монті.

Компанія Italferr належить до Державної залізничної групи Італії та має більш як 30-річний досвід роботи в інфраструктурній галузі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне