キエフの監視システムは犯罪者を特定し始めた

また読む

忘れられつつあるウクライナ料理

焼きたての生地に卵とホエーまたはバターミルクを加えて作ったシンプルなクッキーです。ベルガンの生地は薄いケーキとして準備され、長方形またはひし形に切り分けられ、内部に切り込みが入れられました。次に、切り口の内側を1、2回ひねり、沸騰した油で黄金色になるまで揚げました。ヴァーガンは夜のパーティーで女の子たちによって、キャロルのために主婦によって、孫のために助産師によって作られました。

850グリブナでどうやって飛行機に乗れるの?

ウクライナ人は、シマウマ以外の車で道路を横断した場合にどのような罰金が課せられるかを知らされた。

ヴァレリー・ザルジニとリナ・コステンコがキエフの名誉市民に

キエフ市議会は名誉市民の称号を授与することを可決した。

地域の問題のランキングがキエフで作成される予定

この経験は新しいものではなく、KMDA はドイツの同僚の成果を活用しています。そこでは、このような取り組みが地元住民を動員し、問題地域を市全体のレベルに引き上げるのに役立ちます。

コンテストはKPIshniksが主催します

20年ぶりに大学生によるウクライナチェス選手権がキエフで開催される。

共有する

Столичне комунальне підприємство «Інформатика» проводить тестування нового аналітичного модуля відеоспостереження в рамках проекту «Безпечне місто» (Kyiv Smart Safe City). Унікальний модуль дозволяє шукати злочинців не тільки завдяки спеціалізованим камерам розпізнавання особи. Він фіксує зображення з будь-якої камери, встановленої в рамках мережі і порівнює їх з наявною базою правопорушників. Якщо система виявляє схожість, оператор відразу отримує тривожний сигнал.

На сьогодні в столиці встановлено понад 6 тисяч камер, переважно в місцях масового скупчення людей: школи, дитячі сади, лікарні, дороги міста. У київському метрополітені завершується установка 198 камер відеоспостереження на входах і виходах вестибюлів метро. Проект «Безпечне місто» створений для посилення безпеки киян, контролю роботи комунальних служб, а також для управління трафіком в місті. Надалі до системи під’єднають пожежну, рятувальну, медичну, дорожню та інші комунальні та державні служби. У пілотному режимі було встановлено понад 200 оглядових камер з новим аналітичним модулем розпізнавання осіб.

“Завдяки таким параметрам камера буде пропонувати різні варіанти, а система буде аналізувати базу даних і швидко знайде потрібну людину”, – зазначив Юрій Назаров, директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА.

За його словами, програмне забезпечення нового аналітичного модуля здатне оперативно надавати інформацію оператору і таким чином, система може запобігти багатьом злочинам. Модуль розроблений з метою полегшення роботи силовиків і швидкого пошуку зловмисників. У минулому році поліція повідомила, що в Києві протягом року за допомогою камер спостереження розкрили понад 2,5 тисячі злочинів.

Модуль розпізнавання – апаратно-програмний. Він є частиною інтегрованого комплексу Єдиного центру обробки даних (ЦОД) в Києві. Апаратна частина – розробка компанії Hikvision, програмна частина – підрозділу компанії Hikvision, що займається створенням системи Sky Net. Сьогодні розробка використовується в 16 найбільших містах Китаю.

Відповідно до пункту 8.1 «Положення про комплексну систему відеоспостереження міста Києва», доступ до інформації системи надано посадовим особам Міністерства внутрішніх справ України, центрального органу управління Національної поліції України, Головного управління Національної поліції в Києві і його територіальними підрозділами. Отже, відео з місця події можна отримати тільки після запиту в зазначених структурах. Отримані з відеокамер дані зберігаються в міському ЦОД до 30 календарних днів, на тридцять перший день вони автоматично знищуються відповідно до пункту 9.2 «Положення про комплексну систему відеоспостереження міста Києва».