Капітальний ремонт транспортних розв’язок і вулиць триває

Читайте також

Презентація збірки Олександра Комарова «Вади довершеності»

У своїх текстах автор, який є офіцером ЗСУ, досліджує суперечності внутрішнього світу, де краса та вразливість творять унікальну мозаїку людського буття

Презентація книги «Володар гніву» у Книгарні Є

Це видання, яке навчає, як перетворити потужну енергію люті на контрольовану силу та використати гнів як зброю, а не як руйнівну стихію

Осінній благодійний ярмарок у казковому селі Бобриця

Цьогоріч захід відбудеться без святкування іменин села, але з цікавою та корисною програмою, спрямованою на підтримку вільного духу та збір коштів для фронту

Екскурсія “Ніч у Києво-Могилянському колегіумі”

Захід присвячений 410-річчю заснування Братської школи (попередниці сучасної Могилянки) та дару Галшки Гулевичівни 14 жовтня 1615 року

Пластично-поетична вистава «як люди» від DSP

Поєднуючи хореографію, рух, музику та тексти, вистава занурює глядача у простір, де «думки звучать не завжди словами», а історії проживаються з новою силою

Поділитися

У столиці продовжується капітальний ремонт транспортних розв’язок і вулиць, щоб покращити дороги та зробити зовнішній вигляд міста привабливішим.

Так, дорожники перейшли до фрезерування старого існуючого покриття та облаштування основи тротуарів на вул. Льва Толстого. Про це повідомили у КК «Київавтодор».

Також на вул. Володимирській триває ремонт нижнього шару покриття, облаштування бортового каменю, заміна опорних плит, встановлення на проектну відмітку зливоприймачів та люків оглядових колодязів.

Підготовчі роботи продовжуються й на вул. Олени Теліги та на Набережному шосе.

Активні ремонтні роботи тривають на 4-х транспортних розв’язках. Так, у рамках реконструкції транспортної розв’язки на перетині просп. Перемоги та вул. Щербаківського дорожники облаштували нижній шар асфальтобетонного покриття на проїздах вздовж шляхопроводу на правій стороні на виїзді з міста, тривають роботи на лівій стороні в напрямку в’їзду у столицю та інші ремонтні роботи.

На транспортній розв’язці на перетині просп. Леся Курбаса та вул. Гната Юри і вул. Володимира Покотила триває армування тротуарної частини 2-х шляхопроводів, розбирання пішохідного переходу та ще одного шляхопроводу, ремонт підпірних стін на підходах до шляхопроводу на перетині просп. Комарова та бульвару Вацлава Гавела.

На Одеській площі дорожники завершують ремонт прогонових будов шляхопроводу.