«Чисте місто» у Києві: штрафи за викинуте сміття зростуть

Читайте також

Негайно зарядіть свої гаджети!

СТАН ЕНЕРГОСИСТЕМИ 🔹 В енергосистемі зберігається дефіцит 🔹 Від ранку залучена аварійна допомога з Європи 🔹 Сьогодні з 18:00 до 22:00 для бізнесу та промисловості можливі обмеження споживання 🔹 Споживайте електроенергію ощадливо

Киянам пропонують відірвати дупу від дивана

Цієї суботи, 20 квітня, у всіх районах міста відбудеться загальноміська толока. У кожному районі будуть локації, до прибирання яких зможе долучитись кожен охочий.

Балерина зібрала понад мільйон доларів

Днями у столиці відбувся благодійний вечір балету, де виступила солістка Національної опери Катерина Ханюкова. Під час заходу вдалося зібрати приголомшливу суму – 1 мільйон 177 тисяч доларів.

До кінця дня киянам краще сидіти вдома

У найближчу годину з утриманням до кінця дня 19 квітня у Києві очікуються пориви вітру 15-20 м/с (І рівень небезпечності, жовтий). Про це попереджає Український гідрометцентр.

Як можна стати донором яйцеклітин у Києві

Донорство яйцеклітин - коли жінка добровільно надає свої яйцеклітини іншій жінці, яка не може завагітніти та виносити дитину за допомогою власних яйцеклітин.

Поділитися

Зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення дозволять збільшити суму штрафів для фізичних та юридичних осіб за порушення благоустрою. Розмір стягнень може сягати 17 тис. грн, що дасть змогу підвищити рівень відповідальності громадян у питанні чистоти в Києві. Про це заявив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

«У Києві ми втілюємо в життя новий проект, який отримав назву «Чисте місто». У рамках проекту ми ініціюємо низку законодавчих змін, які дозволять збільшити суму штрафу за викинуте сміття, антисанітарію на територіях максимально до 17 тисяч гривень. Крім того, планується спростити процедуру накладення стягнень, а також можливість залучення до цієї роботи громадських інспекторів та керівників органів самоорганізації населення. Розроблено відповідний проект Закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, щодо вдосконалення регулювання відносин у сфері дотримання правил благоустрою територій населеного пункту». Ми не досягнемо бажаного рівня чистоти в місті, якщо за цим не стоятиме серйозна відповідальність», – заявив Пантелеєв.

Він також звернув увагу на те, що міські та районні інспектори переходять на новий посилений формат роботи.

«Протягом останніх двох місяців я провів у кожному районі по одній інспекції із усіма інспекторами. Це дало для них розуміння нових посилених вимог: МАФи та інші торгові точки, стан асфальту та бордюрів, фасади та мережі – все це підлягає моніторингу з боку інспектора. Його завдання – робота з власником або орендарем. Уся територія Києва буде поділена на сектори – близько 50-60. І за кожним із цих секторів буде закріплений інспектор. Тобто цей простір він має привести до ладу. Це і буде оцінка його роботи», – підкреслив Петро Пантелеєв.