Київ Цифровий розвиває безготівкові розрахунки

Читайте також

У Києві стрімко здорожчали квартири

У Києві різко здорожчало нове житло. Так, за останній місяць вартість квартир у новобудовах столиці збільшилася на 12 650 грн – із середніх 46 050 до 58 700 грн. Тобто здорожчання склало 27,47%.

Мій звук пропонує сучасну українську та зарубіжну музику

В Україні запущена музична інтернет платформа Мій звук, яка пропонує сучасну українську та зарубіжну музику різних стилів та жанрів.

Чи коштуватиме з червня 1 кВт/година 4.80 грн.?

До кінця останнього тижня травня можуть ухвалити рішення про підвищення тарифу на електроенергію. При цьому частини споживачів ціни залишаться незмінними.

У Києві з’явилися парклети, але громадяни крутять носами

У Києві біля станції метро "Політехнічний інститут" з'явилися парклети. Громадськість таку ініціативу розкритикувала та розповіла, як погана реалізація вбиває хорошу ідею.

28 травня 2024 року світло в Києві буде

Як повідомив CEO YASNO Сергій Коваленко у своєму офіційному Facebook-акаунті, на 28 травня 2024 року попередньо Київ та Дніпропетровська область будуть без знеструмлень.

Поділитися

За даними команди КП «ГІОЦ» кияни додали в застосунок Київ Цифровий 1 012 523 транспортних карти і придбали 104 589 цифрових транспортних карт. Про це повідомив керівник цифрової трансформації Києва і заступник голови КМДА Петро Оленич.

«Впровадження цифрової транспортної карти – це впевнений крок на шляху до створення сучасної та зручної системи громадського транспорту Києва»,– сказав Оленич.

Цифрові транспортні карти дозволяють швидко та зручно користуватися різними видами громадського транспорту, оплачувати поїздки без готівки та зайвих витрат часу.

Нагадаємо, що на відремонтованій автостанції «Дачна» (просп. Берестейський, 142) встановлено автомат для продажу та поповнення засобів оплати проїзду (ПТКС). Це вже 544-й із 600 запланованих до встановлення комплекс самообслуговування у столиці.

Тепер на автостанції пасажирам не потрібно шукати, де поповнити транспортну карту чи придбати квиток для проїзду громадським транспортом. Достатньо в автоматі обрати потрібну опцію та легко здійснити оплату. Це стало ще одним кроком для поліпшення доступності й комфорту громадського транспорту в Києві.