Київ не має генплану

Читайте також

Посилення заходів безпеки в Києві

Влада Києва ухвалила рішення про посилення заходів безпеки у столиці. Про це в коментарі "Київ24" повідомив заступник директора з оборонних питань у Департаменті муніципальної безпеки КМДА Михайло Щербина і пояснив, з чим пов'язане таке рішення.

Найкращих театральних діячів столиці відзначили премією «Київська пектораль – 2023»

У столиці найкращих митців сцени традиційно відзначили найпрестижнішою театральною премією «Київська пектораль».

Кличко вручив мерикіні Парижа відзнаку «За сприяння обороні Києва»

Від початку повномасштабної війни мерикіня Парижа Анн Ідальго вже вчетверте відвідує Київ. У четвер, 28 березня, Кличко зустрівся з французькою делегацією у столичній мерії. Через оголошення повітряної тривоги сторонам довелося продовжувати спілкування у підвалі-укритті КМДА.

У Києві почали вимикати опалення

Починаючи відсьогодні, 28 березня, у Києві почали вимикати опалення. Про це в ефірі телеканала "КИЇВ 24" повідомив секретар Київської міської ради, заступник мера Володимир Бондаренко.

Кияни “тащаться” від “Конотопської відьми” “франківців”

Сьогодні, 28 березня, відкрили продаж квитків у Театрі Франка на феєричну виставу режисера Івана Уривського "Конотопська відьма". Щоб отримати бажаний квиток, кияни почали збиратися ще за три години до початку продажів квитків.

Поділитися

У столиці є одна проблема – це відсутність Генерального плану. Про це заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

«Генплан – це дійсно те, що нам потрібно. Якщо у нас буде Генеральний план, то бум інвестиційний навіть і без Форуму буде, це без сумніву», – підкреслює перший заступник голови КМДА.

За його словами, наразі існує проблема занесення інформації до цього плану.

«Генеральний план активно розробляється вже другий рік. Тому що кожний район, кожен депутат, який представляє цей район, вважає, що в його районі мають бути туристична база, сквер, парк і все інше. А підприємства, робочі місця та промислова зона мають бути у сусідньому районі. І так вважає кожен. Це питання давно вже політизоване, депутати, як правило, хочуть показати, як вони борються за права своїх виборців. І тут, звичайно, починається гра: «а що ж це за район, у якому буде промислова зона?», і наша демократичність призводить до того, що це стає нашою проблемою. На цьому ми маємо переконати суспільство, що треба якнайшвидше приймати план. Хай це буде недосконалий план, але він має бути. Адже недосконалий план може бути змінений, поліпшений. А відсутність Генплану як такого – це єдина суттєва перепона для інвесторів», – підсумував Геннадій Пліс.

spot_img