Київ перетворився на Венецію

Читайте також

Куди піти на вихідних у Києві 25 та 26 жовтня

Ці вихідні насичені подіями і для поціновувачів високого мистецтва, і для любителів динамічних розваг. Обирайте свій ритм і наповнюйте осінь новими враженнями

Музичний вечір #НАШАПКУ з гуртом «МОВА» у Pepper’s Club

Музиканти гурту «МОВА» делікатно та з любов’ю переосмислюють українські хіти 1960–1980-х років, додаючи їм сучасного звучання

Творчий вечір Олексія Горбунова у Pepper’s Club

Талановитий актор, яскравий артист та харизматична особистість виступить у супроводі live band лише для 200 гостей, що забезпечить унікальну атмосферу

«Королі Триб’ютів»: Триб’ют-концерт U2 від гутру Jack London

Pepper’s Club запрошує шанувальників ірландського року на концерт із серії «Королі Триб’ютів», де прозвучать хіти культових U2 у виконанні гурту Jack London!

Концерт Blues Country Trio «ХПЗ» у Pepper’s Club

На вас чекає живе звучання, що поєднує глибокий блюз, енергійний кантрі та яскравий свінговий ритм, створюючи чарівну атмосферу, яка захоплює з першої ноти

Поділитися

У середу, 12 червня, через потужну зливу у Києві затопило низку вулиць, прохід та навіть проїзд по них став неможливим, постраждали авто та громадський транспорт.

Відео та фото затоплення розміщають місцеві пабліки.

У Києві через сильний дощ місцями затоплення доріг. Місцеві телеграм-канали ширять відео, де вода затопила салон маршрутки, автівки, або вже підзатонули, або «пливуть» дорогами.

Під Індустріальним шляхопроводом проїхати у бік метро «Шулявська» можна виключно лівою смугою і дуже обережно.

Крім того, через негоду на вулиці Юрія Кондратюка на проїжджу частину впала електроопора. Правоохоронці застерігають, що через падіння пошкодженої електроопори на проїжджу частину, рух транспорту перекрито. На місці працюють відповідні служби.

Гідрослужби «Київавтодору» працюють в посиленому режимі для ліквідації підтоплень на вулично-дорожній мережі, спричинених тривалими дощами. На місці задіяні мотопомпи, насосні станції, 168 працівників та 63 одиниці спецтехніки й спецзасобів для очищення зливоприймальної системи.

Наразі дорожники ліквідовують підтоплення на вулицях Переяславській, Підлипка, Автотранспортній, Садовій, Ташкентській, Автопарковій та Кирила Осьмака в Дарницькому районі. У Святошинському районі роботи проводяться на вулицях Стеценка та Маховій, а в Оболонському районі – на вулиці Казанській.

Читачі повідомляють про неймовірне зростання цін на таксі через колапс на дорогах столиці.

Прогнозується, що негода в місті триватиме протягом всього дня.