Київ виступає за зниження ціни на газ для шкіл, садків та лікарень – Кличко
Мер Києва Віталій Кличко звернувся до Кабінету міністрів України з пропозицією щодо зниження ціни на газ для дитсадків, шкіл та лікарень.
Сьогодні для бюджетних організацій ціна природного газу складає 7,9 тис. грн за 1 тис. кубометрів. У той же час, в тарифі на виробництво теплової енергії ціна природного газу складає 4,94 тис. грн за 1 тис. кубометрів.
«Виникає фінансова різниця вартості природного газу, для якої не передбачене джерело погашення. Це спричинить виникнення додаткових боргів теплопостачальних підприємств за спожитий природний газ міста Києва та поставить під загрозу стабільне й безпечне проходження опалювального сезону. Міська влада Києва не може допустити, аби в нинішній ситуації заручниками різниці в тарифах стали 514 дитсадків, 483 школи, 150 лікарень та низка установ соціального захисту. Київ наполягає на тому, аби на рівні Кабінету Міністрів України була ініційована нарада, на якій буде невідкладно вирішене це питання», – заявив мер столиці.
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:










Залишити відповідь