Київ замовив експертизу аварійності Поштової площі

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Міська влада Києва замовила експертне дослідження, аби з’ясувати ступінь аварійності Поштової площі.

Про це повідомила засновниця громадського руху “Почайна” Аннабелла Моріна.

Дослідження проводитиме ДП “Державний науково-дослідний інститут будівельних конструкцій”, який вже робив дослідження в 2015 році та обстеження у 2019. Відомо, що обстежуватимуть тільки стан конструкцій на площі: тимчасових паль, бетонної плити площі, буросічних паль та вхідних груп. Обстеження стану ґрунтів та їх впливу на метро та будівлі навколо не замовили.

За її словами, у минулих дослідженнях перед початком будівництва йшлося про те, що на даній території були ускладнюючі геотехнічні умови: слабкі водонасичені грунти заплавних відкладів річки Дніпро, високий рівень ґрунтових вод, який вже був зарегульований тунелями метрополітену, зсувонебезпечний схил Володимирської гірки.

Також наголошувалося на тому, що облаштування одного ряду буросічних паль огородження для будівництва підземної споруди без облаштування дренажної системи призведе до підйому рівня підземних вод перед цими конструкціями на величину 3,1 м, що призведе до повного замочування ґрунтового масиву навколо тунелів метро з подальшою зміною фізико-механіческих характеристик ґрунтів, що призведе до додаткової деформації тунелів.

Раніше ЗМІ писали, що стан конструкцій і комунікацій на Поштовій площі потребує невідкладної перевірки. Існує загроза деформації тунелів метрополітену та підняття рівня підземних вод.

Після цього у Департаменті транспортної інфраструктури КМДА заявили, що повідомлення про загрозу руйнування станції метро “Поштова площа” поширюють, аби посіяти паніку.