“Київхліб” та “Рошен” судяться через “Київський торт”

“Київхліб” збирається судитися з “Рошен” через оформлення упаковки “Київського торта”. Як сказано в заявці, державна компанія має намір заборонити використання назви та деяких елементів упаковки для торта.

Київський торт

“Київхлїб” просить визнати за собою право на користування упаковкою таких елементів: верхня література у формі круга, яка містить композицію з графічних елементів у вигляді листя та каштанів, а також надпис “Київський торт”, виконаний старославянським або подібним шрифтом, буквами красного або білого кольору на білому фоні або стрічці червоного кольору.

Як аргумент у своїй позиції “Київхлеб” заявляє, що підприємство випускає “Київський торт” з 1967 року.

У свою чергу “Рошен” заявляє свої права на “Київський торт”, як словесних, так і комбінованих, що “підтверджується рядом свідоцтв України на знаки для товарів та послуг, виданих уповноваженими державними органами”.

“Перша ж заявка на реєстрацію позначення “Київський торт” в Україні Київською кондитерською фабрикою імені Карла Маркса була подана ще у 1994 році. До того ж, рішенням Апеляційної палати Державної служби інтелектуальної власності України торговельна марка “Київський торт” визнана в Україні добре відомою відносно правонаступника Київської кондитерської фабрики імені Карла Маркса – ПрАТ “Київська кондитерська фабрика “Рошен”. З текстом рішення можна ознайомитись на сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за посиланням.  Таким чином, право на маркування тортів знаком “Київський торт” на території України належить виключно корпорації “Рошен”, – йдеться у повідомленні.

Наступне судове засідання призначено на 4 липня.

Раніше Антимонопольний комітет України оштрафував компанію “Київхлїб” через плагіат на упаковку торта “Золотий ключик” компанії “Рошен”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне