Київрада щоквартально виділятиме додаткові кошти на підтримку безпеки та оборони України

Читайте також

Платіжка за світло може зрости на 600 гривень

Після нового підвищення тарифів на електроенергію суми у платіжках українців можуть збільшитись у середньому на 350-600 гривень. Про це розповів засновник Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко у своєму telegram.

Не будь жлобом – заощадь!

Всі вцілілі електростанції та високовольтні підстанції працюють на максимумі своїх можливостей, щоб виробити та передати достатньо електроенергії для покриття потреб споживачів.Тому диспетчерський центр "Укренерго" закликає українців щодня ощадливо споживати електроенергію з 19:00 до 22:00, повідомляє пресслужба оператора енергомережі України.

Унікальна Великодня інсталяція – безкоштовно

У Національному заповіднику "Софія Київська" відкриють Великодню квіткову інсталяцію. Її створять професійні флористи на майстер-класі під керівництвом флористки Олени Дрючан.

Тайвань та Паризька агломерація будують міст у Києві

Загальна довжина мосту становить 160 метрів, а ширина - 4 метри. Міст виготовлено з металу, що надійшов із "Азовсталі", він складається з п'яти хвиль, символізуючи динаміку та рух.

Чи з’явиться у Києві єдиний квиток для електричок та міського транспорту?

«Укрзалізниця» виступає за те, щоб міський транспорт Києва й електрички Kyiv City Express інтегрувалися в єдину систему зі спільною системою оплати. 

Поділитися

Київська міська рада ухвалила рішення про додаткові заходи для забезпечення Сил безпеки та оборони.

«Це рішення дуже важливе, тому що і державний, і всі місцеві бюджети зобов’язані допомагати Силам безпеки та оборони для того, щоб якнайшвидше перемогти і побороти ворога», — каже депутатка Київради від фракції «Удар» Олеся Зубрицька.

Це рішення дозволить Київраді збільшити витрати на допомогу Силам безпеки і оборони ті оперативніше забезпечувати їхні потреби.

«Ми доручили департаменту муніципальної безпеки на підставі аналізу запитів, які приходять від військових частин, щоквартально давати свої пропозиції щодо збільшення фінансування конкретних заходів програми «Захисник Києва» та подавати на розгляд Київської міської ради зміни до цієї міської програми.

Департаменту фінансів вже на підставі змін до програм «Захисник Києва» доручили передбачати зміни до столичного бюджету і виділяти додаткові кошти для забезпечення сил безпеки і оборони. Це дуже важливе рішення, оскільки воно допоможе нам оперативно забезпечувати потреби сил безпеки та оборони», — наголосила Олеся Зубрицька.

Нещодавно мобілізовані в Києві почали отримувати виплати від міста. Йдеться про 30 тисяч гривень, про виплату яких проголосувала Київрада.