Київрада всьоме (!) не підтримала петицію киян

Читайте також

Марш ЛГБТ у Києві: деталі

Марш ЛГБТ у Києві скасовувати не будуть. Хода пройде вулицями столиці, поблизу укриттів, а не у метро, як планувалося раніше. Загалом у "КиївПрайд-2024" візьмуть участь близько 500 осіб. Про це у четвер, 13 червня, повідомили на фейсбук-сторінці громадської організації KyivPride.

Тупому парубкові загрожує “п’ятірка” за ґратами

У Києві затримали юнака, який запустив салют з вікна багатоповерхівки на Оболоні

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Поділитися

Транспортна комісія Київради не підтримала вже сьому петицію киян про скасування зупинки громадського транспорту під час повітряних тривог.

Про це пишуть “Пасажири Києва”.

На засіданні комісії підтримав петицію лише один депутат – Олександр Тимченко, а решта троє утримались – це Олексій Окопний (голова комісії), Сергій Мамоян та Ігор Галайчук.

Зазначається, що на аргументи щодо того, що міська електричка курсує під час тривог, і що не зупиняється громадський транспорт в інших містах, директор Дептрансу Руслан Кандибор розповів про потребу людей перебувати в укриттях, і що він не може змусити людей працювати під час тривог.

Також ГО “Пасажири Києва” пропонували обговорити дану проблему на рівні Київради. Депутати підтримали пропозицію звернутись від транспортної комісії до секретаря Київради Володимира Бондаренка, щоб заслухати питання зупинки громадського транспорту під час повітряних тривог в рамках пленарного засідання Київради.

Нагадаємо, що з 1 серпня 2022 року у Києві громадський транспорт зупиняється під час повітряних тривог. Відповідне рішення ухвалила Рада оборони Києва. З того часу кияни створили 6 петицій до міської влади з вимогою скасувати це рішення, але вони були відхилені. Відомо, що лише за рік зупинки громадського транспорту під час повітрянних тривог Київ втратив 2,4 мільярди гривень.