Київрада змінює правила розміщення вивісок у Києві

Київрада ухвалила зміни до Порядку розміщення вивісок у столиці. Це рішення було прийнято Київською міською радою під час пленарного засідання 14 грудня.

Проєкт регуляторного акту “Про внесення змін до Порядку розміщення вивісок у місті Києві”, представлений улітку, пройшов етап публічних обговорень перед ухваленням на пленарному засіданні Київради. Рішення було прийнято з урахуванням думки киян, представників бізнесу та спираючись на практичний досвід використання чинного Порядку розміщення вивісок.  Детальніше дивіться у pdf-презентації.

Перелік основних змін:

  • введено вимогу до відстані між вивісками для одного суб’єкта господарювання (10 м);
  • введено вимогу до відстані між кронштейнами в залежності від форматних зон;
  • уточнено площі вивісок у залежності від форматних зон;
  • додано нові типи вивісок (маркіза, інформаційна табличка);
  • запроваджено зміни у процедурі оформлення вивісок;
  • введено нову форму повідомлення про відповідність вивіски вимогам;
  • у 5 разів підвищено відповідальність за повторне самовільне розміщення вивіски.

В результаті ухвалених змін встановлено вимогу до мінімальної відстані між вивісками для одного власника. Раніше така норма була відсутня, що давало власникам можливість розміщувати будь-яку кількість вивісок на фасаді свого закладу. В додаток до цього, внесеними змінами встановлено, що розміщення вивісок на фасадах будівель-пам’яток культурної спадщини, допускається виключно у вигляді окремих літер без пласкої основи, кронштейнів, маркіз.

В оновленому Порядку було додано новий тип вивіски у формі інформаційної таблички, який не вимагає подачі повідомлення. Це конструкція площею 0,3 кв. м, на якій повинна вказуватися повна назва юридичної особи та графік роботи закладу. Крім того, внесеними змінами було врегульовано питання розміщення маркіз, що врешті дозволить закладам встановлювати цей тип конструкцій відповідно до закону.

Київрада змінює правила розміщення вивісок у Києві

“Нововведення спрямовані на удосконалення процедур розміщення вивісок, збереження історичного середовища та забезпечення комфорту мешканців”, – зазначила начальниця управління з реклами Оксана Поліщук.

Оновлений Порядок набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення на веб-сайті Київської міської ради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне