«Київреклама» оголосила тендер на закупівлю техніки

КП «Київреклама» оголосило тендер на закупівлю техніки. Про це повідомив в.о. директора зазначеного комунального підприємства Олександр Смирнов.

«Вчора було опубліковано документацію на закупівлю двох кранів на інтернет-порталі «Київаудит», а також на «Е-тендері». У планах – закупівля ще шести одиниць техніки. Всю інформацію щодо оголошених тендерів можна знайти та відслідковувати на сайті prozorro.gov.ua. У жовтні завершаться всі закупівлі та будуть підписані відповідні договори з переможцями. Термін поставки техніки – до грудня. Після цього вже потужності КП будуть збільшені вдвічі і кількість «демонтажників» збільшиться із 14 до 28», – повідомив Олександр Смирнов.

Вже невдовзі в розпорядженні підприємства буде 12 одиниць техніки (наразі – 4) та 28 працівників (наразі – 14), які працюватимуть вдень і вночі двома бригадами по 7 осіб кожна.

За словами Олександра Смирнова, це дозволить удвічі збільшити кількість демонтованих конструкцій на добу.

Зазначимо, що навіть із теперішніми потужностями протягом 7 місяців поточного року було демонтовано понад 4688 рекламних засобів різних типів.

Нагадаємо, що з 18 травня набрало чинності рішення про нові правила розміщення зовнішньої реклами в Києві. Нові правила уточнюють дозволені і заборонені формати конструкцій і їхніх розмірів, схеми розміщення реклами на території міста. Кількість нульових зон, де реклама заборонена зовсім, теж збільшена. Особлива увага приділена безпеці пішоходів і водіїв – рекламні конструкції не повинні перешкоджати пішоходам та перекривати знаки дорожнього руху, розміщуватись у місцях концентрації ДТП тощо. Окрім того, згідно із документом, у розташуванні рекламних конструкцій має використовуватись радіальний підхід із відстанями від 40 до 150 метрів залежно від їхнього розміру: між найменшими форматами (сіті-лайтами) від 40 метрів і до 150 метрів між великими форматами (біл-бордами).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx