Київська влада знов, вже вкотре не підтримала петицію киян

Читайте також

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Новий етап материнства Наталії Могилевської

У своєму Instagram Наталія Могилевська поділилася подарунком, який підготувала для молодшої доньки Софійки - дитячим ліжечком.

Поділитися

Влада Києва знову не підтримала петицію про припинення зупинки наземного громадського транспорту під час повітряних тривог у столиці. Про це повідомили на сайті Київської міської ради.

При цьому автори петиції та мешканці столиці, які за неї проголосували, обурені зупинками наземного транспорту під час повітряних тривог, про що написали у своєму зверненні під час складання петиції: «У Києві досі зупиняють весь наземний транспорт під час повітряних тривог, хоча при цьому продовжують їздити маршрутки, таксі, приватний транспорт. Це призводить до занепаду громадського транспорту, втрати коштів міським бюджетом, запізненню людей на навчання/роботу».

Проте міська влада вважає, що за сигналу “Повітряна тривога” людина має право і повинна мати можливість пройти в укриття цивільного захисту.

Рішення Ради оборони міста Києва приймалося з урахуванням оцінки поточної та прогнозованої ситуації безпеки у столиці, та може бути переглянуте після надходження рекомендацій від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.