Українська влада вирішила придушити секонд-хенд

Читайте також

Тупому парубкові загрожує “п’ятірка” за ґратами

У Києві затримали юнака, який запустив салют з вікна багатоповерхівки на Оболоні

На нас чекає справжня лавина подорожчань

З 1 червня тариф на електроенергію зріс до 4,32 гривні за кіловат-годину, що неминуче призведе до подорожчання товарів та послуг. Підвищення тарифів відіб'ється на вартості обслуговування багатоквартирних будинків та транспортних витрат, які підприємці перекладуть на споживачів.

Ще одна комунальна послуга зросте на 30%

Незабаром очікується значне зростання тарифів на водопостачання та водовідведення. Водоканали по всій країні вимагають перегляду вартості послуг, які не змінювалися вже кілька років.

Владі все замало

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль нещодавно зробив важливу заяву щодо нових тарифів на електроенергію. За його словами, новий тариф 4,32 грн/кВт-год, встановлений урядом, не покриває реальну ринкову вартість електроенергії, яка наразі становить 7−8 грн/кВт-год.

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Поділитися

Українська влада вирішила взятися за секонд-хенд. Сірі схеми, якими користуються постачальники вживаних речей, перекриють. Усіх змусять платити податки і митні збори.

Про це заявив голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев.

Серед українців магазини секунд-хенд стали досить популярними. Для деяких, це чи не єдина можливість поновити гардероб.

Речі там значно дешевші, а ті, хто ретельно відстежує графіки поновлення товару, мають шанс купити майже нову брендову річ за дуже прийнятною ціною.

У владі ж вважають, що секонд-хенд – це велетенський простір для приховування податків і відвертого грабунку держави.

Серед зловживань, до яких вдаються постачальники і продавці секонд-хенду – фіктивні договори та необлікована готівка та відшкодування ПДВ, завезення брендових речей під виглядом секонд-хенду.

Разом з тим намір держави навести порядок у сфері імпорту та продажу вживаного одягу, може призвести або до значного подорожчання таких товарів, або до повного припинення постачання вживаних речей.