Київське метро майже повністю покрите інтернетом 4G

На 45 з 46 підземних станціях київського метро та в тунелях між ними є швидкісний мобільний інтернет 4G. Отже, покрита майже вся столична «підземка».

Київстар, Vodafone Україна та lifecell запустили 4G одразу на 23 станціях київського метро. Залишається тільки станція «Теремки», на якій 4G з’явиться до кінця грудня. Ця станція нова, і її підключення потребує більше часу.

карта метро 4G

На жаль, проєкт довго не міг розпочатись через бюрократичні перешкоди та відсутність місцевої політичної волі. Завдяки спільним зусиллям Мінцифри, мерії, метрополітену, операторів, технологічного партнера Huawei перепони вдалось подолати. І кияни нарешті почали отримувати звичний для них контент не тільки на поверхні міста, а й у підземці.

🚄 Цікаві факти про 4G у київському метро:
🔹 вже зараз кожного дня 4G-інтернетом у середньому користується майже 300 тисяч абонентів всіх трьох операторів
🔹 разом абоненти мобільних операторів вже використали у «підземці» більше 400 терабайтів трафіку. Такого обсягу вистачило б, наприклад, на 30 років безперервного перегляду відео у високій якості
🔹 середня швидкість 4G в метро перевищує 40 Мб/с.
4G у київському метро та будівництво мережі 4G у діапазоні 900 МГц у сільській місцевості — яскраві приклади співпраці держави та операторів. Спільними зусиллями маємо забезпечити українцям доступ до високошвидкісного інтернету, де б вони не мешкали.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне