Київський школяр увійшов до Легіону Геніїв. Що ж буде далі?

Читайте також

У п’ятницю графіки відключення світла діятимуть по всій Україні протягом доби

Укренерго 24 травня вводить цілодобові обмеження споживання електроенергії для промислових та побутових споживачів по всій Україні.

Час НАТО збивати російські ракети над Україною

Країна-член НАТО піднімає у повітря власні літаки, які кружляють і дивляться, як ракети долітають до своїх, як правило, цивільних цілей.

Контрафактні сигарети: сумнівна якість та несплачені податки

За останні пів року правоохоронці в рамках роботи Міжвідомчої робочої групи вилучили майже 14,4 мільйона пачок сигарет.

Речі українських брендів та кіно про Київ на терасі

Цьогоріч Києву виповнюється 1542 роки: місто не святкує гучно, але продовжує жити. Тож проєкт «Всі. Свої» запрошує всіх охочих привітати столицю наших сердець.

У застосунку “Київ Цифровий” тестують оплату проїзду без валідаторів

У застосунку "Київ Цифровий" тестують оплату за проїзд без використання валідаторів.

Поділитися

Нещодавно завершився міжнародний конкурс «GENIUS Olympiad Ukraine» – перша у світі ліцензійна національна Олімпіада Геніїв, яка є єдиним відбором учасників з України до участі у GENIUS Olympiad Global. Участь в конкурсі взяли учні навчально-виховного комплексу «Домінанта» Дніпровського району Києва.

Про це повідомили у Дніпровській РДА.

Цьогоріч у Всеукраїнській Олімпіаді узяли участь 840 проєктів, 79 з них отримали золоті, 157 срібні, 154 бронзові медалі.

Серед нагороджених і учень 9-го класу НВК «Домінанта» Кемалджан Юнлю, який здобув 🥇золоту нагороду в номінації “Наука: Ресурси та енергія”. На конкурсі проєктів Кемалджан презентував свій винахід – “Збільшення часу роботи дрона з використанням сонячного модуля”.

міжнародний конкурс «GENIUS Olympiad Ukraine»

«GENIUS Olympiad Ukraine» – міжнародний конкурс шкільних проєктів з екологічних питань, що був заснований та організований Terra Science and Education, а його партнером є Рочестерський технологічний інститут. Під час олімпіади учні пропонують ідеї як врятувати Землю від екологічних проблем у 8 номінаціях: «Наука», «Бізнес», «Робототехніка», «Мистецтво», «Музика», «Креативне письмо», «Документальний фільм», «Програмування».

Міжнародний конкурс екологічних проєктів «GENIUS Olympiad» – це олімпіада, що дає змогу поділитися ідеєю, яка врятує світ від глобальної екологічної катастрофи. Вже більш ніж 10 років поспіль олімпіада допомагає неймовірним проєктам, аби їх почули світові наукові ком’юніті.

Щиро вітаємо Кемалджана з перемогою! Пишаємося високими досягненнями креативної умотивованої та наполегливої учнівської молоді Дніпрвоського району, яка у надскладних умовах доводить, що майбутнє України належить талановитим та обдарованим! Дякуємо педагогам, які підготували переможця та підтримали учня у його наукових проєктах.