Кінотеатр Одеса Кіно у ТРЦ Україна

22 січня 2004 року в Києві, в універмазі “Україна”, на четвертому поверсі, відкрився перший чотитизальний кінотеатр названий ОДЕСА-КІНО. У з’вязку з цим, виникає як мінімум два запитання, на які ми спішимо відповісти.

Перше: чому ОДЕСА-КІНО?

Тому, що новий кінотеатр ОДЕСА-КІНО представляє у столиці України успішну одеську мережу кінотеатрів, в яку входять “Батьківщина”, “Москва” і “Зоряний”. В Одесі ці кінотеатри задають тон в культурному житті міста. Вони підкорили одеситів сучасним дизайном інтер’єрів, професійністю співробітників, найсучаснішим обладнанням і, звичайно, тим, що в них демонструються найкращі та найновіші фільми.

Друге питання: чому чотиризальний?

Київ уже давно заслужив задоволення мати кінотеатр мультиплекс. Навіть із точки зору пафосу, місту з майже трьохмільйонним населенням не личить на початку XXI століття не мати багатозального кінотеатр. З точки зору глядача все набагато практичніше. Чотири зали в кінотеатрі – це кіноконвейєр, який не припиняється, що дозволяє скоротити паузи між сеансами, зводячи їх практично до мінімуму. В кінотеатрі ОДЕСА-КІНО глядач потрапить на сеанс не пізніше, ніж через півгодини, після того як купить білет. ОДЕСА-КІНО – це своєрідна карусель із найкращих кіноновинок.

Тепер про дизайн. До речі, загальна площа кінотеатру 1600 метрів і він займає весь четвертий поверх універмагу “Україна”. В інтер’єрі кінотеатру витримані два стилі – high-tech і мінімалізм. Яскраве оформлення гостьової зони фойє, бару, гардеробу (помаранчеві стіни, стеля і каси) контрастують з м’яким затишним оформленням невеличких залів. Ви входите до кінотеатру, обираєте фільм, залу, місце, сплачуєте вартість квитка, тобто виконуєте певну роботу. Активна фаза перебування в кінотеатрі проходить в активному фойє, а відпочинок – це перегляд фільму в затишному залі.

До речі про зали. Кінотеатр ОДЕСА-КІНО вирізняється невеликими залами, в кожному 127 глядацьких крісел. Тому, що ми вважаємо, що набагато приємніше дивитися кіно у відносно невеликій компанії, ніж на критому стадіоні. 4 зали в ОДЕСА-КІНО відрізняються один від одного за кольоровим рішенням. Зручні крісла, з великими підставками для кока-коли і поп – корну. М’яка оббивка стін і стелі створює невимушену, комфортну атмосферу. В такій атмосфері легко можна висидіти навіть три з половиною години. Оптимальний мікроклімат у залі підтримують спеціальні установки.

І, нарешті, те, заради чого ми приходимо в кінотеатр. Екран, звук, якість копій. Всі зали в кінотеатрі ОДЕСА-КІНОоснащенінайсучаснішим німецьким проекційним обладнанням німецької фірми Kinoton з екранами 10Х4 метри. Немалозначуща деталь. Екрани розташовані досить близько до глядачів. Ми хочемо зламати стереотип, про те, що кіно на великому екрані краще дивитися здалеку. Чим ближче ви до екрану, тим ближчі вам перипетії сюжету. Ще глибше зануритись у фільм допомагає американська звукова система Dolby Digital EX американської фірми Elektrovoice. Можливості цієї системи перетворять у звукового гурмана будь-кого. Точно такий же звук ви можете почути в найкращих кінотеатрах світу. І, безумовно, найвища якість зображення на екрані. Його гарантує наше прагнення використовувати тільки найкращі копії фільмів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне