Киян і гостей столиці запрошують на безоплатні екскурсії

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Для містян і гостей столиці цього тижня проведуть таки безоплатні екскурсії.

Як поінформували в Управлінні туризму та промоцій КМДА, заходи відбудуться з п’ятниці до неділі.

Лекторій «Київ: пам’ятники доби Незалежності» познайомить з історією створення скульптур та пам’ятників, які були споруджені в центрі столиці протягом усіх років незалежності України.

Дата та час: 3 травня, п’ятниця, 14:00.

Реєстрація за посиланням.

Під час екскурсії «Київ: стежиною воєнної історії» учасники оглянуть низку об’єктів мілітарної історії міста, а також дізнаються про події багаторічної боротьби за незалежність України, що триває й донині.

Дата та час: 3 травня, п’ятниця, 15:00.

Реєстрація за посиланням.

На екскурсіі “Київ хрещатий” містяни та гості столиці ознайомляться з головною вулицею Києва, її видатними об’єктами, дізнаються про відомих особистостей, які свого часу жили на Хрещатику.

Дата та час: 4 травня, субота, 12:00.

Реєстрація за посиланням.

Під час екскурсії «Таємниці града Ярослава» учасники дізнаються більше про Софійський та Михайлівський собори, а також про оборонні споруди довкола Києва за часів правління князя Ярослава Мудрого.

Дата та час: 4 травня, субота, 17:30.

Реєстрація за посиланням.

Екскурсія «Київ історичний», присвячена історії стародавнього міста, його пам’яткам, архітектурі та Подолу.

Дата та час: 5 травня, субота, 12:00.

Реєстрація за посиланням.

Реєстрація на екскурсії та лекторій обов’язкова, бо кількість місць обмежена.

Нагадаємо, екскурсійні маршрути розроблені відповідно до умов воєнного стану, тому в разі оголошення повітряної тривоги всі учасники зможуть пройти в розташовані неподалік укриття.