Кияни хочуть одружуватися через “Дію”

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Київ серед лідерів у пар, які заявили про своє бажання одружитися через портал «Дії».

Про це йдеться у повідомленні застосунку “Дія”.

“Найбільше заяв про шлюб — у Києві, Львівській й Одеській областях”, – йдеться у повідомленні.

Загалом, вже понад 25 тисяч пар успішно подали заяву про шлюб.

Зазначається, що 53% заяв подають жінки. Майже порівну закохані вибирають повний обряд реєстрації та одруження без урочистостей.

Серед запропонованих послуг також можна обрати місце, дату та формат церемонії.

“Скоро запустимо шлюб онлайн у Дії. Стежте за новинами, щоб не пропустити й одружитися онлайн першими у світі! Швидше, ніж у Лас-Вегасі, зручно, як усе інше в Дії”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що одружитися можна також у кількох столичних ЦНАПах, бо у столиці стартував пілотний проект – від 5.05.24 одружитися, оформити свідоцтво про народження та про смерть можна у кількох районних ЦНАПах: Святошинському, Оболонському, Дарницькому і Дніпровському. Перша церемонія одруження відбулася у Центрі надання адміністративних послуг Святошинського району.

Для реєстрації шлюбу обов’язково необхідно мати при собі паспорти.

Заяву оформлює працівник, заявники ж лише ставлять на ній свої підписи та сплачують державне мито у розмірі 85 копійок. Для цього не потрібно додатково нікуди йти – у приміщенні ЦНАП наявні термінали для оплати та відділення банку.

Представник управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту з питань реєстрації КМДА складає актовий запис цивільного стану та видає свідоцтво про шлюб молодому подружжю.