Кличко береться за паркування

Читайте також

Зустріч читацького клубу видавництва “Апріорі”

Книгарня «Є» та Видавництво "Апріорі" запрошують на обговорення першої книги трилогії «Тінь левіафана» Роберта Джексона Беннетта

Презентація роману «Золота гора» Галини Кознюк-Лукашонок

Книгарня «Є» запрошує на презентацію роману «Золота гора» від лауреатки «Коронації слова», письменниці та поетеси Галини Кознюк-Лукашонок

Святковий аукціон «Ціна печалі» від Lithography30

Святковий аукціон "Ціна печалі" буде проведений для продажу літографій та офортів, унікальних відбитків графічних об'єднань Lithography30 та Etchingroom1

DIVA: найдраматичніші оперні арії в музеї Лесі Українки

На концерті прозвучать найвідоміші та найдраматичніші арії з опер світових композиторів — Доніцетті, Белліні, Бізе, Верді, Дворжака та Пуччіні

Камерний концерт: Вокальні та фортепіанні твори Равеля

VERE MUSIC FUND запрошує на камерний концерт, присвячений вокальним та фортепіанним творам французького композитора Моріса Равеля

Поділитися

Поточний рік стане ключовим у наведенні порядку в сфері паркування в столиці. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі телеканалу «Київ».

Він нагадав, що парламент нарешті ухвалив у цілому закон щодо паркування, який дає повноваження місцевій владі навести лад із паркуванням на вулицях міст.

Віталій Кличко зауважив, що нині в Києві ми спостерігаємо хаотичне паркування, оскільки водії кидають свої автівки в заборонених місцях для паркування. За його словами, багато паркінгів порожні тому, що кожен водій керується логікою – чому я повинен платити за паркінг, коли я можу залишити свою автівку де завгодно і мені за це нічого не буде.

Мер Києва наголосив, що відсутність відповідальності за хаотичне паркування на вулицях міст призвела до критичної ситуації на дорогах.

«Дуже часто ми бачимо, що з обох боків вулиць запарковані автівки. Паркуються на тротуарах і людям складно пересуватися. Тому нам потрібно виправляти ситуацію. І кожен безвідповідальний водій повинен знати – якщо він кидає автівку там, де це заборонено, він повинен сплачувати штраф», – підкреслив Віталій Кличко.

За його словами, це змусить водіїв дотримуватися правил дорожнього руху, зокрема, паркуватися в належних місцях. Окрім того, переконаний мер, ухвалення закону про паркування дозволить залучити інвестиції в будівництво нових паркінгів, в тому числі перехоплюючих на околицях міст, та наповнювати місцеві бюджети.

Він нагадав, що закон вступить у дію через півроку з моменту його публікації.

«Це – і великий виклик для нас. Ми маємо систематизувати цю роботу. Ми будемо евакуйовувати автівки з тих місць, де вони припарковані з порушенням та заважають руху транспорту. Водій, який кинув автівку, отримає штраф – і фотофіксації для цього буде достатньо», – сказав Віталій Кличко.

Він також підкреслив, що Київ першим серед українських міст зробив важливий крок – ввів повністю безготівковий розрахунок в оплаті за парковку.