Кличко чекає допомоги від Чикаго

Мер Києва Віталій Кличко зустрівся з мером Чикаго Рамом Емануелем та обговорив співпрацю двох міст, які вже 25 років є партнерами  – містами-побратимами.

Насамперед йшлося про можливість допомоги в запровадженні інновацій в транспортній системі Києва та залучення інвестицій в розвиток інфраструктури української столиці.

“Чикаго – місто з добре організованою транспортною структурою. У них дуже потужна муніципальна транспортна компанія. Тільки на наземному транспорті в Чикаго перевозять понад 1 мільйон пасажирів за день, – відзначив після зустрічі Кличко. – Як розповів мій колега Рам Емануель, такий стрімкий і успішний розвиток міського транспорту розпочався після інноваційної реорганізації. І для Києва такий досвід сьогодні дуже цікавий і корисний”,- підкреслив Віталій Кличко.

Також Кличко відзначив, що Київ дуже зацікавлений в залученні інвестицій в розвиток інфраструктури. І тут співпраця з Чикаго може бути корисною і ефективною. Бо Чикаго сьогодні – другий за величиною фінансовий центр США після Нью-Йорка.

Віталій Кличко та Рам Емануель підписали спільну декларацію міст-побратимів щодо подальшого розвитку дружніх зв’язків між Києвом та Чикаго.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне