Кличко розповів про Київський зоопарк

Читайте також

Коли відключатимуть світло у п”ятницю, 14 червня

У пʼятницю, 14 червня, по всій Україні обленерго будуть застосовувати графіки погодинних відключень з 18.00 до 22.00.

Новий етап материнства Наталії Могилевської

У своєму Instagram Наталія Могилевська поділилася подарунком, який підготувала для молодшої доньки Софійки - дитячим ліжечком.

У Києві заборонили продаж цигарок у кіосках

Київська міська рада заборонила продаж цигарок, у тому числі...

У Києві побито 133-річний рекорд з добової кількості опадів

У Києві в середу, 12 червня, зафіксували рекорд добової кількості опадів – 50,1 мм. Це на 25,5 мм більше, ніж було 1891 року для цього дня.

Сьогодні вимикатимуть світло лише на дві години

У четвер, 13 червня, в Україні знову застосовуватимуть графіки відключення електроенергії. Громадяни залишаться без світла ввечері.

Поділитися

Віталій Кличко продовжує розповідати про власні здобутки та проекти, які були втілені в столиці за час його каденцій мера Києва:

“Київський зоопарк ми зробили сучасним і гарним. Комфортним для його мешканців та для численних відвідувачів”.

Реконструкція тривала в декілька етапів:

  • Зробили нову вхідну групу – із гарною площею, яскравою фігурою жирафа і новими приміщеннями. А також — громадські вбиральні, медпункт.
  • Облаштували сучасні універсальні вольєри для тварин і птахів, нове озеро та багато іншого. В результаті київський зоопарк повернули в Європейську асоціацію зоопарків.

леви зоопарк

На початку повномасштабної війни співробітники столичного зоопарку жили на роботі, цілодобово доглядали за тваринами. Також зоопарк приймав тварин з міст, де тривали бойові дії.

“Звели ми поруч, на вулиці Зоологічній, і «Зоопаркінг» на 435 паркомісць. Питання створення цього об’єкта стояло давно. Саме тому, від початку реконструкції зоопарку ми розпочали зведення паркінгу для його відвідувачів. Це сьогодні – найкращий муніципальний паркінг в Україні”, – додає Кличко.