Кличко звернувся до київських випускників з нагоди останнього дзвоника

Читайте також

«Платіжки мають прийти з нулями»: Свириденко доручила розібратися із зимовою комуналкою киян

Прем'єр-міністерка України Юлія Свириденко доручила профільному відомству розібратися у питанні нарахування киянам платіжок за тепло, яке фактично не постачалося у січні.

На Київщині триває декларування вогнепальної зброї

У Київській області триває декларування вогнепальної зброї та боєприпасів, тож, якщо у вас є рушниця чи пістолет, краще отримати на них документи.

У Києві можна безкоштовно пройти УЗД без направлення та запису

Київська міська клінічна лікарня №4 запускає масштабну акцію з профілактики здоров’я. Протягом усіх вихідних днів червня 2026 року мешканці столиці зможуть безоплатно пройти ультразвукове дослідження.

В Україні здешевшала полуниця

Садова суниця (полуниця) в Україні за тиждень здешевшала на 15% через збільшення пропозиції на ринку.

Бензин А‑95 в Україні зріс до 75,77 грн/л

Станом на 11 червня 2026 року середня ціна на пальне в Україні знову піднялася.

Поділитися

Сьогодні, 29 травня, у київських школах пролунав останній дзвоник. Цьогоріч майже 20 тисяч випускників завершують навчання та готуються до складання національного мультипредметного тесту (НМТ). Мер Києва Віталій Кличко привітав школярів із цією важливою подією.

Відповідне звернення він опублікував у Telegram.

Очільник столиці наголосив, що нинішнє покоління випускників завершує школу в надзвичайно драматичний час — час великих випробувань і викликів. «Вони навчалися в укриттях під час тривог, їхали до школи після нічних атак або долучалися до уроків онлайн», — зазначив він.

Кличко підкреслив, що попри повномасштабну війну та регулярні обстріли, у Києві не закрили жодної школи чи дитячого садка. Усі заклади освіти, пошкоджені внаслідок ворожих ударів, місто оперативно відновлює, щоб діти могли навчатися офлайн. Крім того, через вимушені канікули та перебої в освітньому процесі, спричинені атаками, у столиці впроваджують спеціальні програми для допомоги учням у надолуженні пропущеного матеріалу.

Звертаючись до 19,6 тисячі випускників, які цього року роблять крок у доросле життя, мер закликав їх не боятися труднощів і впевнено йти до своєї мети.

«Ви вступаєте в доросле життя у складний для країни й кожного українця момент. Та памʼятайте: усі виклики можна подолати, коли є мета і є мрія! Бажаю вам цілеспрямованості, вдалих НМТ і впевнено йти до своєї мрії. Бо саме вам відновлювати Україну, робити її успішною і сильною!», — додав Кличко.