КМДА змінює умови проведення ярмарків

Читайте також

Під загрозою 15 (!) станцій київського метро!

Під час другого засідання ТСК Верховної Ради України щодо ефективності влади Києва, що відбулося 23 квітня, присутні обговорили стан станції метро “Поштова площа”. За інформацією громадських активістів, станція знаходиться на межі аварійності, ситуація навколо неї критична і має загрозливі ознаки через начебто не реагування уповноважених структур міста щодо вжиття заходів з відкачки води.

Комуналка в розстрочку для мешканців Києва

Центр комунального сервісу повідомив, що мешканці Києва, які мають заборгованість за оплату комунальних послуг, можуть укласти договір на реструктуризацію цих боргів.

Де в Києві можна освятити паску

Великдень вважається одним із найбільших релігійних християнських свят. Він символізує воскресіння Ісуса Христа з мертвих після страти на хресті. Оскільки в Україні запровадили новий церковний календар, то постає питання, коли ми відзначатимемо Великдень у 2024 році і де можна в Києві освятити паски в православних храмах ПЦУ.

Влада продає “Україну”!

Уряд вирішив включити державне підприємство «Готель Україна» до переліку об’єктів великої приватизації державної власності. Про це стало відомо за розпорядженням від 23 квітня 2024 року під номером 352-р.

У Києві “привідкриють” міські пляжі

Секретар Київради Володимир Бондаренко пояснює, що пляжі офіційно не відкриватимуть, втім, і забороняти їх відвідувати також не будуть: отож навіщо таке половинчасте рішення, мабуть, хтось має з нього користь?

Поділитися

Київська влада змінює умови проведення ярмарків. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс. За його словами, за проведення ярмарків організатори перераховують до міського бюджету лише 12%, і ця сума занижена.

«Нинішній рівень організації ярмарків нас не влаштовує. Адже сьогодні відсутні рівні правила гри для всіх. Деякі оператори підписують договори з усіма підприємцями, які бажають брати участь у ярмарках, а деякі роблять це на свій розсуд. Умови щодо цін також не рівні, а штрафні санкції дуже розмиті або ж взагалі відсутні», – зауважив Геннадій Пліс.

Щоб створити рівні умови для всіх, хто бажає організовувати ярмарки, у КМДА запроваджують дві новації. По-перше, право організовувати ярмарки отримають 2 ринки-комунальні підприємства – «Володимирський» і «Житній».

«Ці ринки зможуть проводити ярмарки на визначеній території за умови дотримання всіх санітарних норм і вимог», – підкреслив перший заступник голови КМДА.

По-друге, організовувати ярмарки по-новому будуть через продаж такого права на аукціоні ProZorro. На електронні торги виставлять ярмарки Шевченківського району за адресами: перетин вулиць О. Гончара, 65-А та Б. Хмельницького, 94; перетин вулиць Щусєва й  Тираспільської, вул. Ружинська.

«Продаж розпочнеться одразу після отримання від Департаменту промисловості та розвитку підприємництва затвердженого адресного переліку проведення сезонних ярмарків на ІІ півріччя 2017 року. Термін між початком процедури проведення електронних торгів до самого моменту торгів – 7 календарних днів. Договір може бути укладений уже наступного після торгів дня. Тобто підприємець – оператор ярмарку – може розпочинати роботу відповідно до графіку проведення ярмарків. Договір буде укладатись до 31 грудня 2017 року», – повідомив Геннадій Пліс.

Він зауважив, що вимоги будуть однаковими для всіх. Відрізнятиметься лише вартість права на проведення ярмарок. Контракт визначатиме граничну вартість, яку оператор може стягувати з промисловця за кожну групу товарів. Окрім того, чітко окреслені та підсилені штрафні санкції, а перевірка дотримання норм здійснюватиметься регулярно.

Начальник Головного управління Держпродспоживслужби Олег Рубан вважає, що такий підхід дозволить краще здійснювати контроль за продукцією, що реалізується на ярмарках.

«Люди повинні торгувати у рівних умовах і розуміти, що вони відповідальні за те, що продають», – наголосив Олег Рубан.