КМЕФ-2016: «Україна напередодні Четвертої промислової революції»

Читайте також

Гігабітний інтернет став базовим стандартом у Києві

Гігабітний інтернет у Києві станом на кінець 2025 – початок 2026 року став не просто преміальною послугою, а новим базовим стандартом.

Песик, кактус і обручка: незвичайні знахідки у київському транспорті за 2025 рік

Підбиваючи підсумки року, столичні транспортники склали рейтинг найцікавіших речей, які пасажири забували в автобусах, тролейбусах та трамваях.

Підсумки-2025: як змінився Київ за останній рік

Попри війну та енергетичні виклики, столиця України продовжує трансформуватися.

Новий рік без світла: чотири групи киян зустрінуть 2026-й в умовах обмежень

Через стабілізаційні графіки значна частина жителів столиці не зможе подивитися новорічне звернення президента у прямому ефірі без резервних джерел живлення.

Левітація, акробатика і святкова магія: як пройшло новорічне циркове шоу від Magic Brothers

27 та 28 грудня в КВЦ «Парковий» відбулася серія яскравих новорічних шоу для всієї родини від Magic Brothers.

Поділитися

IMG_20161006_100544

 

Сьогодні в Києві під таким гаслом відкрився Київський cекономічний форум, який проводиться вже втретє і є постійно діючою площадкою для формування стратегії економічного розвитку України

Організатори івенту – Асоціація “Інноваційний розвиток України”, что об’єднyє провідні міжнародні та національні компании у сфері інформаційних та других високих технологій, машинобудування, мікроелектроніки, енергоефективності, освіти й науки. Місією Асоціації є створення умов для високотехнологічного бізнесу в Україні; Фонд Василя Хмельницького – K.Fund (засновано 2015 року для підтримки проектів ІТ-галузі, освіти, економіки) та Український союз промисловців та підприємців – найбільше та найстаріше в Україні об’єднання представників ділових кіл та суб’єктів економічної діяльності усіх форм та видів.

Роботу Форуму відкрив виступ Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

 

IMG_20161006_131254

IMG_20161006_131052

IMG_20161006_130724

IMG_20161006_131233

IMG_20161006_104303

IMG_20161006_130735

 

У роботі КМЕФ-2016 беруть участь кілька десятків авторитетних іноземних і українських спікерів, серед яких всесвітньо відомі економісти Ерік Райнерт, Артуро Бріє, Гаррі Джейкобс, Пітер Ліндхольм, успішні реформатори й інноватори, зокрема, лауреат Нобелівської премії Дан Шехтман, генеральний директор Європейської комісії з питань розширення ЄС Крістіан Деніельсон, посли іноземних держав, представники міжнародних компаній, бізнесмени, політики та експерти цілого ряду країн (Ізраїлю, Туреччини, Китаю, Польщі та ін.), чий досвід економічних реформ може бути корисним для України.

Програма Форуму складається з пленарного засідання та півтора десятка панельних дискусій. У перший день експерти обговорили вкрай актуальні для сьогоднішньої України теми, зокрема: Індустрія 4.0 і промислова політика України; Лідерство і реформи. Консенсус суспільства як запорука реформ; Україна на світовій економічній мапі; Світовий досвід боротьби з корупцією; Роль жінки в сучасному суспільстві та бізнесі.

Другий день Форуму (7.10) буде присвячений інвестиціям; економічному співробітництву України з країнами Європи та Азії, інвестиційній привабливості різних секторів економіки та окремих українських регіонів, розвитку мережі технологічних та індустріальних парків. Також відбудеться ряд ділових зустрічей власників і керівників бізнесу.