КМВА розповіла, скільки споживачів залишилися без світла в Києві

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

Відключення електроенергії торкнулися близько 10% споживачів у Києві, триватимуть вони орієнтовно до 23:00.

Як передає Укрінформ, про це Київська МВА повідомляє в Телеграмі.

Зазначається, що після ракетних ударів ворога в енергосистемі України зберігається значний дефіцит. Причина – масштабні пошкодження електростанцій.

«У звʼязку із цими причинами та збільшенням споживання (через прохолодну погоду) в Києві вводяться графіки аварійних відключень, в тому числі для населення. Обсяги відключень незначні, близько 10% споживачів», – ідеться в повідомленні.

За інформацією КМВА, відключення будуть задіяні орієнтовно до 23:00 цієї доби.

Столична влада нагадує, що обмеження споживання – необхідний захід для збереження стабільності енергосистеми, та просить економити електроенергію.

Як повідомлялося, сьогодні ввечері НЕК «Укренерго» запровадила контрольовані аварійні відключення в усіх регіонах України.