Якщо не можна, але дуже хочеться…

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

У Гідропарку незаконно збудували коттедж.

Земельна ділянка у столичному Гідропарку незаконно використовується фізичною особою, для розміщення будівлі, право власності на яку було зареєстровано на підставі незаконних документів.

Про це повідомили у прокуратурі Києва.

Земля розміщена на острові Венеціанський, що входить в межі регіонального ландшафтного парку «Дніпровські острови», створеного рішенням Київської міської ради від 23.12.2004 № 878/2288 і належить до земель водного та природно-заповідного фондів України. Будь-яких рішень про відведення у користування земельної ділянки чи надання дозволу на виконання будівельних робіт компетентними органами не приймалось.

Судом відкрито провадження у справі.