«Кольоровий пробіг – Color Run» – 4 червня

4 червня о 10:00 на Контрактовій площі стартує вже традиційний «Кольоровий пробіг – Color Run», у якому можуть прийняти участь усі спортсмени та любителі бігу, дорослі та діти, прихильники активного відпочинку, здорового способу життя, доброчинності, а також бажаючі емоційно зустріти літо 2017.

Організатори – столичний клуб «KM Running club» та компанія «New Balance Україна» обіцяють щедро розфарбувати дистанції 3 та 6 км у яскраві кольори фарб холі та запалити енергійною музикою від діджеїв.

Видача стартових номерів відбудеться:
📆 1, 2, 3 червня (на залишайте на 4 червня цю важливу справу)
📍вул. Хрещатик, 38 ЦУМ, 4 поверх, магазин New Balance
⏱ з 10:00 до 22:00
‼️ обов’язково з собою – ваучер учасника!
На місці видачі номерів також можна:
👌🏻Зареєструватись на Кольоровий пробіг (Kyiv Color Run)
🎨Принести кольорові олівці, фломастери, фарби та альбоми в подарунок онкохворим діткам
💰зробити благодійний внесок в обмін на яскраві стікери, магнітики, листівки та піни від Kyiv Color Run для фонду Таблеточки

color run

Пробіг охопить центральні вулиці столиці: вул.Сагайдачного та частково, Костянтинівську. Перед стартом – традиційна розминка з тренером і дитячий забіг на 800м. Кошти, виручені з реєстрації на дитячий забіг, будуть спрямовані на допомогу дитячому відділенню онкогематології КЗ КОР Київського обласного онкологічного диспансеру (дообладнання маніпуляційного блоку інтенсивної терапії). Партнер – благодійний фонд “Таблєточки”.

Всі дорослі учасники пробігу отримають спеціальні бігові футболки, а на фініші воду та соки від партнерів.Після забігу на учасників також чекає лотерейний розіграш призів та концерт.

Вітається креативний образ з оригінальними атрибутами. Найнеординарніші прояви індивідуальності отримають цінні призи за найкраще самовираження за допомогою костюму та створення гарного настрою на нашому біговому святі.

ДРЕС КОД: Білі футболки – обов’язково для допуску до старту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне