“Король Дроздобород” вражає яскравістю кольорів та музики – ФОТО

У Київському муніципальному академічному театрі опери і балету для дітей та юнацтва весь час з’являються нові прем’єри. Наразі нова опера «Король Дроздобород», яку написав відомий український композитор Юрій Шевченко, вражає захоплюючим сюжетом, яскравістю кольорів, костюмів та високим професіоналізмом виконавців.

Головну партію принцеси майстерно виконала лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Дар’я Литовченко. Вона не тільки має надзвичайно яскраве сопрано, але й гарно грає на сцені. Взагалі, можна виділити усіх виконавців: Король – лауреат міжнародних конкурсів Олексій Жмуденко, Дроздобород – лауреат Міжнародного та всеукраїнських конкурсів Роман Лещов, Фаворитка – лауреат міжнародних конкурсів Аліна Дрозд, Міністр – лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів Олександр Вознюк та інші.

“Дитяча вистава “Король Дроздобород” про норовливу, але красиву Королівну, яку примусово видали заміж за жебрака, який в кінці виявиться Королем Дроздобородом. Роман Лещов, Аліна Дрозд – ми з вами справжня команда!”, – відзначила Дар’я Литовченко на своїй сторінці у Facebook.

“Я дуже задоволений цією роботою. Звичайно, це треба розуміти з деякими поправками. Тому що немає такої роботи, де не потрібно б було щось підтягнути. Але я вражений з яким натхненням колектив працював над цією оперою. Всі актори, всі співаки, оркестр, вся творча група. І це дало свій результат”, – сказав Юрій Шевченко.

Диригент-постановник – лауреат Міжнародного конкурсу Сергій Голубничий, режисер-постановник – Дмитро Тодорюк, художник-постановник – заслужений художник України Людмила Нагорна, хормейстер-постановник – Анжела Масленнікова, балетмейстер-постановник – лауреат міжнародних конкурсів Сергій Кон, диригент – Євген Воронко, концертмейстери – лауреат Міжнародного конкурсу Лідія Водик, лауреат Міжнародного конкурсу Марія Поляшова, лауреат Міжнародного конкурсу Юлія Ященко, лауреат Міжнародного конкурсу Аліна Костик, Любов Орлова, художник по світлу – Михайло Євдокименко, режисери, які ведуть виставу – Патімат Мірзаєва, Олена Тетеря.

Маленькі глядачі, які прийшли до залу, із захопленням дивилися та слухали чудовий спів з першої до останньої хвилини та не хотіли відпускати акторів зі сцени. Потім фотографувалися з ними у фойє театру. Добре, що справжні актори завжди поруч!

Тож приходьте наступного разу на цю оперу та інші спектаклі театру. До речі, “Король Дроздобород” покажуть 2 грудня о 12-00.

© Фото Германа Богапова

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне