Крути педалі: Велодень стартує у суботу

Читайте також

В Україні 26 березня відключення світла не плануються – Укренерго

У четвер, 26 березня, в Україні заходи обмеження споживання електроенергії не плануються.

Київ розпочав підготовку до опалювального сезону-2026/2027

Одразу після завершення попереднього сезону Київ, не гаючи часу, перейшов до підготовки до зими 2026/2027.

Кінець легенди: у Києві знесли останній цех Мотозаводу

У березні 2026 року в столиці офіційно завершилася історія Київського мотоциклетного заводу (КМЗ).

Київ став лідером серед міст України за рівнем розвитку відкритих даних

Столиця посіла перше місце серед 11 українських міст у дослідженні «Прозорі міста» від Transparency International Ukraine.

З 1 квітня в Україні розпочинається «сезон тиші», бо шлюбні ігри

З початком другого місяця весни, 1 квітня, в Україні офіційно стартує щорічний «сезон тиші», який триватиме до 15 червня.

Поділитися

У суботу, 19 травня відбудеться київський Велодень, у якому візьме участь мер столиці Віталій Кличко. Це спортивне свято у столиці відбудеться вже в 12-й раз. Очікується, що участь у ньому візьмуть понад 6 тисяч велосипедистів.

Старт із Європейської площі столиці. Там о 10:30 розпочнеться традиційний флешмоб: учасники на знак пошани до своїх велосипедів одночасно піднімуть їх угору над собою.

Після традиційного групового фото старт велопараду дасть мер Києва Віталій Кличко, а очолять найпочесніші гості — діти зі своїми батьками. Мета цієї суспільної акції — популяризувати такий екологічний вид транспорту, як велосипед.

Веломаршрут розпочинатиметься із Європейської площі. Далі колона проїде Володимирським узвозом через Поштову площу, вулицю Набережно-Хрещатицьку, Гаванський міст. Фінішує Велодень у парку «Муромець» на Трухановому острові (колишній парк Дружби народів). Там відбудеться велоквест, велоконкурси, працюватиме дитяча розважальна зона.

Об 11:30 Віталій Кличко привітає учасників Кубку Відкриття сезону – 2018 на столичному велотреку. Змагання, які триватимуть три дні, присвячені річниці відкриття Київського велотреку після реконструкції у 2017 році. Саме тоді відбулися перші змагання на оновленому велотреку.

Участь у Кубку візьмуть понад 100 спортсменів із України, а також команди з Білорусі та Польщі. Це перші змагання сезону-2018. Вони розраховані на професійних спортсменів, юніорів, вихованців спортшкіл та любителів, які змагатимуться у різних категоріях. Візьмуть у змаганнях участь і діти, які рік тому почали навчатися у велошколі, відкритій на базі Київського велотреку.