Кубло змій у центрі Києва

Читайте також

Хуліган, який налякав нічними феєрверками весь район, може сісти на 5 років

26-річний молодик, гуляючи Дарницьким районом під час комендантської години, о пів на четверту ранку, вирішив запустити феєрверк.

На Чоколівці з’явилася вулиця Академіка Возіанова

Олександр Федорович Возіанов — видатний український вчений-медик, хірург, один із лідерів європейської урології, якого називали «Патріархом української медицини».

День Києва 2024: історія свята

День Києва – свято присвячене столиці України. Відзначається з 1982 року, в останню неділю травня. Цього року День Києва випадає на 26 травня.

Київська міська електричка змінює графік руху до 12 серпня

Київська міська кільцева електричка змінює графік руху з 24 травня по 12 серпня. Причина - початок будівництва тунелю для з'їзду з нового Подільсько-Воскресенського моста.

Мер Києва запрошує

Віталій Кличко повідомляє у своєму ТГ-каналі: "Уже можна йти гуляти новою, великою рекреаційною зоною столиці — на острів Оболонський.

Поділитися

У Києві помітили кубло змій у центрі міста. Кияни бачать плазунів не лише у парках та зелених зонах, але й у щілинах між старими будинками та тротуарами.

Про це повідомляють читачі місцевого телеграм-каналу “Труха Київ”. На відео видно до десятка зміїв.

Дивиться тут.

Вони не реагують на людей.

Зазначаємо, такі “клубки” — це не що інше, як природне явище, яке можна спостерігати лише в розпал шлюбного сезону. Це час, коли змії збираються для спарювання.

Готова до цього самка стає центром уваги для десятків, а то й сотень самців. Вони не борються між собою, не виявляють агресії.

Однак багатьох людей лякає видовище великого скупчення змій в одному місці.