Куди піти на 8 березня

У Києві традиційно відбудеться багато заходів до Жіночого свята 8 березня.

В “Парку Київська Русь” 8 березня згадають мудрих, красивих і сильних духом жінок давнини і привітають жінок сучасних. Найбільш урочистим моментом святкування стане посвячення представниць прекрасної статі різного віку в княгині. Князівський титул зможуть отримати всі бажаючі, пройшовши цікавий ритуал. У програмі також театралізовані постановки, веселі ігри, призові конкурси, виступ кінно-трюкового театру.

10.00 – 19.00, вартість: 150 гривень, для пенсіонерів і студентів – 100 гривень, дітям – 50 гривень, дітям дошкільного віку – безкоштовно

На виставці “Азалії та камелії” в Ботанічному саду можна буде побачити цвітіння німецьких сортів азалії селекції 20-30 рр. минулого століття (“Advents-glocken”, “Concinna”, “Apollo”). Дивним забарвленням і вишуканими квітками відвідувачів зустрінуть рослини камелії японської. Це саме той час, коли цвітіння розкішних азалій та камелій збігається з початком цвітіння неперевершених орхідей – цимбідіумів в оранжереї “Орхідаріум”.

10.00 – 16.00, вартість: 15 гривень, окремо оплачується вхідний квиток в Ботанічний сад

На виставці фіалок у Національному науковому природознавчому музеї НАН України буде представлена ​​велика кількість фіалок та інших кімнатних рослин. Відвідувачі зможуть не тільки помилуватися квітами, а й придбати вподобані живці, паростки і дорослі кущики фіалок.

10.00 – 18.00, безкоштовно

На честь Міжнародного жіночого дня буде організовано спеціальний жіночий забіг у Маріїнському парку завдовжки шість кілометрів, крім того, чоловіки також зможуть пробігти дистанцію в честь жінок. Всіх учасниць в кінці дистанції чекатиме нагорода.

На Майдані незалежності можна відвідати фотовиставку “Фотосушка на Майдані” і помилуватися роботами, приуроченими до початку весни. Крім того, пройде акція “Портрет милих”: фотографи будуть робити знімки відвідувачів і кожен бажаючий зможе отримати фото на пам’ять.

13.00 – 16.00, безкоштовно

І нарешті на Хрещатику проходить Велике жіноче ралі, про яке можна прочитати у окремому повідомленні >>>

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне