Купатися заборонено, а бари, нічні клуби та розважальні центри відкриватися не будуть – Кличко

Робота барів, нічних клубів та розважальних центрів у столиці досі заборонена. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Хочу підкреслити: бари, нічні клуби, розважальні центри місто відкривати не дозволяло. Сьогодні можуть працювати тільки літні майданчики кафе та ресторанів. Контроль за дотриманням карантинних обмежень покладений на правоохоронні органи. Вони складають адмінпротоколи про порушення. Наскільки я знаю, за вихідні дні поліція склала 16 адміністративних протоколів щодо власників нічних клубів та барів», – повідомив Віталій Кличко.

Штраф для закладів-порушників становить від 34 до 340 тисяч гривень.

«І я знову звертаюся до правоохоронців: одразу реагувати на інформацію про подібні порушення і припиняти їх. Інакше – ми не втримаємо епідеміологічну ситуацію!» – наголосив Віталій Кличко.

Що стосується пляжів, мер зазначив, що вони сьогодні відкриті тільки як прибережні зони відпочинку. Купатися на них заборонено.

«Купатися на міських пляжах сьогодні заборонено – поки не буде на це дозволу Держпродспоживслужби міста. Хочу звернутися до киян: на пляжах теж необхідно дотримуватися правил безпеки. Людям із груп ризику не рекомендовано відвідувати пляжі. Інші ж – мають дотримуватися дистанції, регулярно обробляти руки дезінфікуючими засобами. Місто організовує дезінфекцію муніципальних пляжів двічі на день», – повідомив Віталій Кличко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне