Квест-кімнати завойовують популярність у киян

Опубліковано: 19/08/2020 10:47
Автор: admin
Рубрика: Огляди, Статті

Окрім традиційних розваг, наприклад, відвідин парків, пляжів, атракціонів, кінотеатрів, театрів та концертів, у жителів столиці України та гостей міста все більшою популярністю користуються нетрадиційні заходи, до яких належать квест-кімнати, наприклад https://locky.com.ua/, де можна розважитися з друзями або ж весело та з користю для розуму відсвяткувати день народження або ще якусь знаменну подію.

квест-кімната аватар

Окрім традиційних розваг, наприклад, відвідин парків, пляжів, атракціонів, кінотеатрів, театрів та концертів, у жителів столиці України та гостей міста все більшою популярністю користуються нетрадиційні заходи, до яких належать квест-кімнати, де можна розважитися з друзями або ж весело та з користю для розуму відсвяткувати день народження або ще якусь знаменну подію.

Квест-кімната або ескейп-рум (англ. Real-life room escape) – це інтелектуальна гра, в якій гравців замикають в приміщенні, з якого вони повинні вибратися за певний час, знаходячи предмети і вирішуючи головоломки. Деякі представники жанру також включають в себе детективний чи інший сюжет, щоб занурити гравців в унікальну атмосферу.

Ігри такого типу виникли з ідеї перенести в реальність браузерні квест-ігри, які були популярні на початку 2000-х рр., наприклад, Crimson Room. Ескейп-руми розвивалися паралельно в Європі і в Азії. Перша квест-кімната Origin була створена в Кремнієвій Долині групою системних програмістів 2006 року. Всі загадки та головоломки в кімнаті були запозичені із творів Агати Крісті. В Японії, Гонконгу та Китаї вони існують з 2007 року.

В Україні квест-кімнати почали з’являтись з 2014 року. На сьогодні у Києві є вже декілька компаній, що пропонують свої різноманітні та хитромудрі квест-кімнати. Наприклад, “Локі” – квест-локація, де можна пройти п’ять квестів паралельно і відпочити в гарній Party room. Це дуже зручно для великих компаній до 30 учасників, незалежно від того, дорослі це чи діти.

дівчинка у квест-румі

Квест-компанії намагаються притягнути увагу своїх відвідувачів як реалістичним антуражем кімнат, так і захоплюючими головоломками. Вони не зазвичай не вимагають знань вищої математики або теорії відносності, але здатні перевернути з ніг на голову весь образ мислення.

Так, квест-кімнати мають безліч різних варіацій і тематик, але одними з найпопулярніших є:

  • Вибратися з певного, неприємного місця, наприклад, в’язниці, підземелля, покинутої школи тощо.
  • Абстрактна кімната без єдиної ідеї, крім як вибратися з неї.
  • Розкриття злочину або таємниці кімнати.
  • Зустріч з паранормальними явищами.
  • Знайти могутній предмет або реліквію.

Для прикладу, у “Локі” є квест-кімнати “Джуманджи”, “Шалене чаювання”, “Дикий захід”, “Аватар” та “Гаррі Поттер”. Назви, як то кажуть, говорять самі за себе.

Так що квест-кімнати чекають на своїх відвідувачів, які бажають нових пригод та вирішення карколомних логічних задач.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Статистика сторінки:
Переглядів сьогодні:
Переглядів у поточному місяці:
Відповідальність за зміст коментарів, що залишають відвідувачі, несуть їхні автори.
Популярне