Квест-кімнати завойовують популярність у киян

Читайте також

Винайшли у Києві: користуються десятки мільйонів

Пропонуємо вашій увазі світові винаходи киян, якими сьогодні користуються десятки мільйонів.

Біля будівлі КМДА з”явився “Трон переможця”

Артінсталяція створена, аби поінформувати про проєкт «Територіальна оборона неба» та збирати кошти на бойові дрони.

“Анастасія” – новий захоплюючий сингл від молодого українського співака Volkanov

Пісня «Анастасія» - це присвята одному з найпоширеніших і найпопулярніших жіночих імен. Улюбленець жіночих сердець, співак і композитор Volkanov, сьогодні представляє нову музичну премʼєру «Анастасія».

До Всесвітнього дня вишиванки у Києві оголосили переможців конкурсу #FashionПРОРИВ

До Всесвітнього дня вишиванки у Києві оголосили переможців конкурсу #FashionПРОРИВ, який щорічно проводить Fashion Globus Ukraine та Асоціація швейних училищ України.

Поділитися

Окрім традиційних розваг, наприклад, відвідин парків, пляжів, атракціонів, кінотеатрів, театрів та концертів, у жителів столиці України та гостей міста все більшою популярністю користуються нетрадиційні заходи, до яких належать квест-кімнати, наприклад https://locky.com.ua/, де можна розважитися з друзями або ж весело та з користю для розуму відсвяткувати день народження або ще якусь знаменну подію.

квест-кімната аватар

Окрім традиційних розваг, наприклад, відвідин парків, пляжів, атракціонів, кінотеатрів, театрів та концертів, у жителів столиці України та гостей міста все більшою популярністю користуються нетрадиційні заходи, до яких належать квест-кімнати, де можна розважитися з друзями або ж весело та з користю для розуму відсвяткувати день народження або ще якусь знаменну подію.

Квест-кімната або ескейп-рум (англ. Real-life room escape) – це інтелектуальна гра, в якій гравців замикають в приміщенні, з якого вони повинні вибратися за певний час, знаходячи предмети і вирішуючи головоломки. Деякі представники жанру також включають в себе детективний чи інший сюжет, щоб занурити гравців в унікальну атмосферу.

Ігри такого типу виникли з ідеї перенести в реальність браузерні квест-ігри, які були популярні на початку 2000-х рр., наприклад, Crimson Room. Ескейп-руми розвивалися паралельно в Європі і в Азії. Перша квест-кімната Origin була створена в Кремнієвій Долині групою системних програмістів 2006 року. Всі загадки та головоломки в кімнаті були запозичені із творів Агати Крісті. В Японії, Гонконгу та Китаї вони існують з 2007 року.

В Україні квест-кімнати почали з’являтись з 2014 року. На сьогодні у Києві є вже декілька компаній, що пропонують свої різноманітні та хитромудрі квест-кімнати. Наприклад, “Локі” – квест-локація, де можна пройти п’ять квестів паралельно і відпочити в гарній Party room. Це дуже зручно для великих компаній до 30 учасників, незалежно від того, дорослі це чи діти.

дівчинка у квест-румі

Квест-компанії намагаються притягнути увагу своїх відвідувачів як реалістичним антуражем кімнат, так і захоплюючими головоломками. Вони не зазвичай не вимагають знань вищої математики або теорії відносності, але здатні перевернути з ніг на голову весь образ мислення.

Так, квест-кімнати мають безліч різних варіацій і тематик, але одними з найпопулярніших є:

  • Вибратися з певного, неприємного місця, наприклад, в’язниці, підземелля, покинутої школи тощо.
  • Абстрактна кімната без єдиної ідеї, крім як вибратися з неї.
  • Розкриття злочину або таємниці кімнати.
  • Зустріч з паранормальними явищами.
  • Знайти могутній предмет або реліквію.

Для прикладу, у “Локі” є квест-кімнати “Джуманджи”, “Шалене чаювання”, “Дикий захід”, “Аватар” та “Гаррі Поттер”. Назви, як то кажуть, говорять самі за себе.

Так що квест-кімнати чекають на своїх відвідувачів, які бажають нових пригод та вирішення карколомних логічних задач.